منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان کارگاه بزرگ تولید آثار تئاتری؛ بخش تئاتر فاخر

فراخوان کارگاه بزرگ تولید آثار تئاتری؛ بخش تئاتر فاخر توسط مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن تهران منتشر شد.

  • مهلت: مشخص نشده است. ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شد توسط روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، هنرجویان، هنرمندان و هنردوستان در هر سن و سالی می توانند در این اثر شرکت داشته باشند که با توجه به سطح علاقمندی خود می توانند برای یکی از بخشهای زیر اقدام نموده و با ارسال مشخصات خود به دبیرخانه فراخوان فرهنگسرای بهمن در روند آموزش، تمرین و تولید این اثر مشارکت نمایند:

≡ بخش های فراخوان

  • کارگردانی (فارغ التحصیلان، دانشجویان و کارگردانانی که تجربه کارگردانی دارند در اولویت انتخاب می باشند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از تست اولیه ۵۰ نفر می باشد.
  • بازیگری (این بخش شامل فارغ التحصیلان، دانشجویان، بازیگران و کلیه افرادی است که در زمینه هنر بازیگری استعداد، تحصیل و یا تجربه دارند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از تست اولیه ۲۵۰۰ نفرمی باشد.
  • نویسندگی (نمایشنامه نویسان، نویسندگان و تمامی افرادی که دستی بر قلم دارند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از تست اولیه ۲۵ نفر نفر می باشد.

≡ نحوه ثبت نام

متقاضیان این بخش می توانند مشخصات خود شامل؛ نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، تحصیلات و شماره تماس خود به همراه کد این بخش(۱۶f) را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۶ و یا پست الکترونیک bahman.theatre.info@gmail.com ارسال نموده تا با توجه به تقدم و تاخّر ارسال با آنها تماس حاصل شده و برای آزمون اولیه فراخوانده شوند.

≡ ارتباط با برگزارکننده
  • علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۵۵۰۵۱۳۸۶ تماس بگیرند.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان کارگاه آموزش هنر, فراخوان هنری

دیدگاه ها