منو

لینک وبسایت فراخوان جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران «جایزه ویژه پروفسور حسابی»

فراخوان جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران «جایزه ویژه پروفسور حسابی» منتشر شد.

■ مهلت: مشخص نشده است ■

جشنواره پایان نامه های برتر ایران به عنوان یکی از جشنواره های تحت نظارت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران در سال ۱۳۹۷متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد، و در پی آن، إن شاء الله با هدف تکمیل رسالت علمی فرهنگی خود به حیات خود ادامه خواهد داد. هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور می باشد . این جشنواره امید دارد با فعالیت خود و با دریافت آثار و انتشار آنلاین آنها، دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع جشنواره قرار دهد و در پایگاه استنادی ملی ایران نمایه نماید. مجموعه آثار جشنواره پایان نامه های برتر ایران علاوه بر پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.www.fopb.fseas.ir ، در پایگاه اینترنتی آکادمی علوم و تکنولوژی ایران و پایگاه استنادی ملی ایران نمایه سازی می‌شود. اگر اثر شما پذیرفته شود پس از پرداخت هزینه ثبت نام در جشنواره، گواهینامه پایان نامه برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) از طرف جشنواره پایان نامه های برتر ایران و گواهینامه دانشجوی برتر ایران از طرف جشنواره دانشجویان برتر ایران و گواهینامه پژوهشگر برتر ایران از طرف دبیرخانه جشنواره پژوهشگران برتر ایران برای شما صادر شده و همراه با تندیس زیبا و رسمی جایزه ویژه پروفسور حسابی برای شما پست خواهد شد.

≡ هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام به ازای هر اثر، ۳۰۰ هزار تومان میباشد. در هنگام ارسال اثر نیازی به پرداخت هزینه نیست. در صورتی که اثر شما پذیرفته شود، از طریق پورتال کاربری خود میتوانید اثری را که میخواهید هزینه آن را پرداخت کنید، انتخاب کرده و با کلیک روزی گزینه پرداخت، هزینه اثر مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. سپس اطلاعات پرداخت را به ایمیل دبیرخانه جشنواره ارسال کنید. سپس گواهینامه های مربوط به اثر شما برایتان ایمیل خواهد شد. اطلاعات پرداخت شما در پروفایل شما در بخش (تراکنش ها) قابل مشاهده خواهد بود.

 ≡ بخش های داوری جشنواره:

■ بخش اصلی:
۱- گروه علوم پایه ( ۷ گروه )
۲- گروه کشاورزی و منابع طبیعی ( ۴ گروه )
۳- گروه هنر و معماری ( ۴ گروه )
۴- گروه فنی و مهندسی ( ۹ گروه )
۵- گروه علوم پزشکی و دامپزشکی ( ۵ گروه )
۶- گروه علوم انسانی و مدیریت ( ۲۰ گروه )
■ بخش ویژه:
۱- علوم اسلامی و علوم انسانی
۲- اقتصاد مقاومتی
۳- حمایت از تولید ملی
۴- حجاب و عفاف
۵- بخش ویژه طلاب حوزه های دینی
۶- بخش ویژه پایان نامه های کارشناسی
۷- بخش ویژه پروپوزال های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
۸- بخش ویژه پروپوزال های صنعتی، شرکت ها و موسسات
۹- بخش ویژه اقتصاد
۱۰- بخش ویژه مدافعین حرم
۱۱- بخش ویژه و اختصاصی طرح های دانش آموزی (علمی-پژوهشی-هنری-ورزشی-ادبیاتی- و غیره)
۱۲- بخش ویژه معلمان، فرهنگیان و پژوهشگران مستقل
۱۳- بخش ویژه هنرستان ها

≡ پرسش های متداول

۱- مقالات علمی خود را در چه قالبی نوشته و به مجله ارسال کنیم؟

آثار خود را در قالب فایل word یا pdf از طریق پروفایل کاربری خود ارسال کنید.

۲- حداکثر مدت زمان مورد نیاز برای اعلام نتیجه داوری آثار چقدر است؟

زمانی که آثار خود را از طریق پایگاه اینترنتی مجله به دبیرخانه ارسال میکنید، آثار برای دو داور ارسال شده و حداکثر ظرف ۱۰ روز نتیجه داوری به شما اعلام خواهد شد. آثاری که به طور میانگین نمره داوری آنها به طور میانگین ۱۶ از ۲۰ شده باشد پذیرفته خواهند شد. در صورتی هم که از دیدگاه داوران، آثاری نیاز به اصلاحات داشته باشد، این موضوع از طریق ایمیل دبیرخانه به نویسندگان آثار مربوطه اطلاع داده خواهد شد.

۳- هزینه ثبت نام آثار را چه زمانی و چگونه باید پرداخت کنیم؟

در هنگام ارسال اثر نیازی به پرداخت هزینه نیست. در صورتی که آثار شما پذیرفته شوند، از طریق پورتال کاربری خود میتوانید اثری را که میخواهید هزینه آن را پرداخت کنید، انتخاب کرده و با کلیک روزی گزینه پرداخت، هزینه اثر مربوطه را پرداخت نمایید. سپس اطلاعات پرداخت خود را به ایمیل دبیرخانه ارسال کنید. سپس گواهینامه های مربوط به آثار شما برایتان ایمیل خواهد شد.  اطلاعات پرداخت شما در پروفایل شما در بخش (تراکنش ها) قابل مشاهده خواهد بود.

۴- آیا گواهی به صورت پستی هم ارسال میشود؟

خیر. گواهینامه های مربوط به آثار شما صرفا به صورت فایل الکترونیکی برای شما ایمیل میشود.

۵- مجموعه آثار جشنواره در چه پایگاه هایی نمایه سازی میگردند؟

مجموعه آثار جشنواره در پایگاه اینترنتی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران به نشانی www.iseas.ir و همچنین در پایگاه استنادی ملی ایران به نشانی www.iseas.ir/scholar نمایه سازی خواهند شد.

۶- چگونه میتوان آثار را در پایگاه های نمایه سازی مورد استعلام قرار داد؟

به هر اثر نمایه شده یک کد رهگیری تخصیص می یابد و پژوهشگران گرامی میتوانند در پایگاه های نمایه سازی آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران به نشانی www.iseas.ir و همچنین در پایگاه استنادی ملی ایران به نشانی www.iseas.ir/scholar با وارد کردن کد رهگیری اثر خود، اعتبار جشنواره و همچنین وضعیت نمایه سازی اثر خود را جستجو نمایند.

پژوهشگران گرامی همچنین میتوانند در پایگاه های نمایه سازی مربوطه، عنوان جشنواره و یا عنوان اثر خود را جستجو نموده و بدین وسیله نیز نسبت به استعلام وضعیت نمایه سازی اثر خود اقدام نمایند.

۷- در صورتی که بخواهیم به عضویت کمیته داوران جشنواره در آییم، چگونه باید درخواست خود را مطرح کنیم؟

اساتید گرامی و پژوهشگران عزیز که دارای مدرک دکتری بوده و یا دانشجوی مقطع دکتری می باشند میتوانند به منظور عضویت در هیات داوران جشنواره به سایت جشنواره پایان نامه های برتر ایران و یا به سایت های www.iseas.ir و www.fseas.ir مراجعه نمایند.

۸- آیا مجموعه آثار به صورت فیزیکی (سی دی یا کتابچه) برای نویسندگان ارسال خواهد شد؟

خیر. مجموعه آثار جشنواره صرفا به صورت الکترونیکی در سایت های جشنواره پایان نامه های برتر ایران و www.iseas.ir و www.fseas.ir قرار خواهند گرفت.

۹- در صورتی که سوالات دیگری داشته باشید میتوانید با دبیرخانه مجله تماس گرفته و یا مکاتبه نمایید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان پایان نامه

دیدگاه ها