منو

فراخوان چهاردهمین رقابت بین المللی طراحی پوستر Plaktivat ۲۰۲۲

فراخوان چهاردهمین رقابت بین المللی طراحی پوستر Plaktivat ۲۰۲۲ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۱ آذر ۱۴۰۰

■ رقابت Plaktivat فراخوان سیزدهمین دوره خود را با موضوع (تبعیض و من) اعلام نموده است. هدف این مسابقه افزایش آگاهی در مورد این واقعیت است که تبعیض، اگرچه ممنوع است، اما در هر مرحله ای وجود دارد. هر فرد حداقل یک بار در طول زندگی خود با تبعیض روبرو شده است. با این حال، سؤال این است که آیا وقتی با تبعیض مواجه می شویم، آن را تشخیص می دهیم؟ تقریباً همه ما در مقطعی از زندگی مورد تبعیض قرار گرفته‌ایم یا نسبت به دیگران تبعیض قائل شده ایم. افراد می بایست در نظر بگیرند که آیا خودشان تا به حال به شیوه‌ای تبعیض آمیز عمل کرده‌اند یا خیر. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دربافت هزینه‌های ارزی، ترجمه متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این مسابقه برای تمامی طراحان سراسر جهان و همچنین آژانس ها و شرکت ها آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «تبعیض و من»

≡ شرایط آثار:

■ هنرمندان می توانند حداکثر ۳ پوستر را به این مسابقه ارسال نمایند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ پوستر برنده در ۵۰۰ پوستر شهر در سرتاسر اسلوونی چاپ و منتشر خواهد شد. همه شرکت کنندگان یک گواهی برای یادبود مشارکت خود دریافت می کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها