منو

ایمیل جشنواره فراخوان کارتون جشنواره بین‌المللی مجارستان

فراخوان کارتون جشنواره بین‌المللی مجارستان منتشر شد.

■مهلت: ۲۵ آبان■

  • به گزارش هنر آنلاین، موسسه هنری Karakter Kommunikációs Iroda از تمامی هنرمندان، کارتونیست‌ها، گرافیست‌ها و تصویرگران جهان با سن بالاتر از ۱۴ سال دعوت به عمل می‌آورد تا در این رقابت بین‌المللی شرکت کنند.
  • موضوع این جشنواره؛ “آن دسته از مردمانی که علایق و سلایق خود را بر زندگی بر روی زمین ترجیح می‌دهند، در اشتباه هستند” است، برخی از مردم برای رسیدن به آرزو و علایق خود اقدام به تخریب، خواسته و یا ناخواسته زمین می‌کنند. آیا این افراد حق این چنین کاری را دارند؟
  • هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر تا ۳ اثر از طریق پست و یا ایمیل به جشنواره ارسال کند. سایز و اندازه آثار پستی باید A3 بوده و آثاری که از طریق ایمیل فرستاده می‌شود می‌بایست با فرمت JPG و وضوح ۳۰۰ DPI و در اندازه بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ پیکسل ارائه شوند. آثاری که قبلا منتشر شده نمی‌تواند در جشنواره شرکت کند. همراه آثار باید نام، نام خانوادگی، نام اثر، آدرس، شماره تماس و ایمیل هنرمند با فرمت DOC TXT ارسال شود.
  • گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول ۳۰۰ یورو، نفر دوم ۲۰۰ یورو و به نفر سوم ۱۰۰ یورو به عنوان جایزه اهدا می‌کند. ضمنا آثار منتخب به صورت نمایشگاه در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

[irp]

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان هنری

دیدگاه ها