منو

پروین معراجى

صفحه اختصاصی ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های کیوریتوری شده توسط خانم «پروین معراجى»

گروه هنری «نقش هنر» با کیوریتوری خانم ها «پروین معراجى»، «اورانوس افشاریان» و «ارغوان افشاریان» اقدام به انتشار فراخوان و برگزاری نمایشگاه های هنری در گالری های تهران می نمایند.

این صفحه با هدف ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های کیوریتوری شده توسط خانم «پروین معراجى» ایجاد شده است. ثبت نظرات شرکت کنندگان می تواند هم در تصمیم گیری هنرمندانی که در آینده قصد حضور در فراخوان های ایشان را دارند، بسیار مفید و کاربردی باشد و هم باعث بهبود عملکرد این کیوریتور باشد.

≡ پروین معراجی

■ متولد ۱۳۵۰

≡ مدارک دانشگاهی:

■ کارشناس نقاشی

≡ سایر مدارک هنری:

■ مدرک طراحی داخلی و معماری از سازمان فنی حرفه ای۱۳۵۰

≡ سایر فعالیت های هنری:

■ طراحی، نقاشی، عکاسی، ویترای، معرق کاشی، طراحی داخلی

≡ سوابق کاری:

■ مؤسس و مدیر مسئول آموزشگاه هنرهای تجسمی نقش هنر و مدیر گروه هنری نقش هنر
■ مدرس هنرهای تجسمی، طراحی، نقاشی و هنرهای دستی
■ ۲۵ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و نقاشی و آموزش
■ فعالیت های هنری و آموزشی از سال ۱۳۸۰ تاکنون در زمینه هنرهای تجسمی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

≡ شرکت در نمایشگاه:

■ شرکت در نمایشگاه های متعدد (در حدود ۲۰ نمایشگاه) بصورت انفرادی و گروهی

≡ معرفی سوابق گروه نقش هنر توسط موسس آن

■ گروه هنرهای تجسمی «نقش هنر» در سال ۱۳۸۰ بمنظور توسعه و تشکیل دوره های تخصصی آموزش هنرهای تجسمی در بخش خصوصی توسط خانم پروین معراجی با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس گردید. برگزاری ده ها نمایشگاه در تهران و آموزش صدها هنر آموز در سطوح سنی مختلف از جمله فعالیت های ایشان در قالب آموزشگاهی طی سال های گذشته می‌باشد. با پیوستن دو فرزند ایشان خانم ها اورانوس افشاریان و ارغوان افشاریان به فعالیت های نمایشگاه گردانی، گروه هنری «نقش هنر» با ساختاری توانمند تر از پیش به فعالیت های خود ادامه داد و اکنون نمایشگاه هایی با عناوین مختلف در نقاط مختلف تهران توسط گروه هنری «نقش هنر» در حال برپایی بوده و رو به گسترش می‌باشد. با توجه به تخصص و تجربه دراز مدت مؤسس گروه در زمینه آموزش هنرهای تجسمی و شناخت حساسیت‌های این حوزه، برگزاری نمایشگاه ها علاوه بر داشتن تمامی ویژگی های هنری، دربرگیرنده شاخص‌هایی از حوزه آموزش بوده به گونه ای که در فضای نمایشگاه حاضران اعم از شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با تبادل نظرات و بهره گیری از تجربیات آموزشی گروه و نیز تجربیات یکدیگر به واقع زمانی را به یادگیری و آموزش بیشتر اختصاص می دهند. و شاید این یکی از ویژگی های منحصر بفرد گروه هنری «نقش هنر» تلقی گردد. گروه هنری «نقش هنر» علاوه بر برگزاری نمایشگاه های متعدد در نگارخانه های خصوصی تهران، تلاش مضاعفی در برگزاری نمایشگاه های معتبری مانند نگارخانه های لرزاده و فرشچیان در مؤسسه فرهنگی هنری صبا و یا موزه هنرهای معاصر فلسطین دارد و هم اکنون نیز بمنظور برگزاری نمایشگاه های کارآمد در خارج از کشور در حال برنامه ریزی و رایزنی می باشد.

 

■ لطفا در زمان درج نظر، به موارد زیر توجه کنید.

 1. در صورت تمایل به درخواست پاسخ، راه تماس با خودتان را در متن پیام ذکر کنید.
 2. لطفا تاریخ نمایشگاهی را که در آن شرکت کرده اید، بنویسید.
 3. نظرات شما در بررسی تداوم همکاری با کیوریتوها تأثیر مستقیم خواهد داشت.

دیدگاه ها

 • ارسال شده: 2019-01-14 15:31

  د.ف

  طی نمایشگاه بنده با ایشان با یک گالری کوچک که نهایتا جای ۱۰ اثر بود مواجه شدم که بیش از ۵۰-۶۰ اثر در گوشه کنار آن و حتی روی همدیگر قرار گرفته بودند. محل برگزاری نمایشگاه در جایی بود که بعید میدانم کسی بجز هنرمندان و خانواده شان به آنجا رفته باشد.
 • ارسال شده: 2018-10-19 09:28

  سید وریا هاشمی

  سلام و تبریک لطفا در خصوص برگزاری نمایشگاه در موسسه صبا راهنمایی کنید. برای نمایشگاه انفرادی و گروهی.