صفحه اختصاصی ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های کیوریتوری شده توسط آقای «بابک عجمی» خانم «الهه نیک پی»

گروه هنری «نیلی» با کیوریتوری آقای «بابک عجمی» و خانم «الهه نیک پی» اقدام به انتشار فراخوان و برگزاری نمایشگاه های هنری در گرجستان می نمایند.

این صفحه با هدف ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های گروه هنری «نیلی» ایجاد شده است. ثبت نظرات شرکت کنندگان می تواند هم در تصمیم گیری هنرمندانی که در آینده قصد حضور در فراخوان های ایشان را دارند، بسیار مفید و کاربردی باشد و هم باعث بهبود عملکرد این کیوریتور باشد. متن معرفی زیر توسط ایشان تنظیم شده است.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

گروه هنری نیلی به سرپرستی الهه نیک پی و بابک عجمی از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. این گروه ابتدا به فروش آثار هنری در کشورهای سنگاپور، آلمان و هنگ کنک پرداخت و طی سال های فعالیت خود سالیانه با جمع آوری تعدادی آثار از هنرمندان ایرانی و هماهنگی با گروه های بازرگانی از کشورهای دیگر به معرفی فرهنگ و هنر ایران پرداختند و موفق به فروش آثاری به گروههای تجاری شدند.

این گروه با اهداف بلند مدت شروع به برگزاری کلاس ها و نمایشگاه هایی در داخل و خارج از ایران کرد. در رزومه گروه هنری نیلی میتوان به پرفورمنس هنرهای تجسمی و دراماتیک اشاره کرد. ساخت و تولید تجهیزات هنری از دیگر فعالیت های گروه در کارگاه می باشد. گروه هنری نیلی متشکل از گروه طراحان گرافیست، نوازندگان و پرفورمرها می باشد؛ چنانچه در نگارخانه هنر ایران در سال ۱۳۹۶ پرفورمنسی را با مدیریت نیلوفر رضوانی مقدم و ایده پردازی الهه نیک پی به انجام رسانید که به مفهومی اجتماعی می پرداخت. برنامه های گروه صرفا به برگزاری نمایشگاه عکاسی و نقاشی خلاصه نمی شود و آموزش نقاشی، جذب اساتید فعال در عرصه نقاشی و عکاسی، ساخت بوم و رنگ، ایجاد حراج های هنری، برگزاری نمایشگاه نقاشی و عکس در موزه زمان، نگارخانه شیث، نگارخانه هنر ایران، خورشید در تهران، و گالری هنری نیلی در گرجستان از فعالیت های انجام شده توسط این گروه می باشد.

به خدمت گرفتن تیم متخصص و تحصیل کرده در امور مربوطه: گرافیک، کارشناس امور هنری، موسیقی، مترجم تخصصی همزمان و متون هنری از ویژگی های منحصر به فرد گروه هنری نیلی می باشد. رسالت گروه هنری نیلی معرفی آداب و فرهنگ ایران زمین به کشورهای علاقمند به هنر ناب ایرانی می باشد، تمام تلاش گروه در برگزاری نمایشگاه ها پژوهش محور بودن، است. از اهداف گروه هنری نیلی شناسایی و معرفی هنرمندان جوان با استعداد در سطح ملی و بین المللی می باشد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

■ لطفا در زمان درج نظر، به موارد زیر توجه کنید.

  1. در صورت تمایل به درخواست پاسخ، راه تماس با خودتان را در متن پیام ذکر کنید.
  2. لطفا تاریخ نمایشگاهی را که در آن شرکت کرده اید، بنویسید.
  3. نظرات شما در بررسی تداوم همکاری با کیوریتوها تأثیر مستقیم خواهد داشت.