منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان چهل و ششمین جایزه انیمیشن مسابقه «آنی» سال ۲۰۱۹

فراخوان چهل و ششمین جایزه انیمیشن مسابقه «آنی» سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت ارسال تقاضا برای هنرمندان: ۱۰ آبان ۱۳۹۷
  • مهلت ارسال تقاضا برای متقاضیان داوری: ٢۴ شهریور ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، چهل و ششمین دوره جوایز آنی از امروز برای شرکت‌کنندگان باز است و علاقه‌مندان تا یکم نوامبر فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند.

≡ معرفی رویداد

جوایز آنی که از سوی آسیفا-هالیوود برگزار می‌شود، هر سال برای تجلیل از انیمیشن هر سال برگزار می‌شود و در ۱۰ بخش تولیدی، ۲۲ بخش دستاوردها و تا ۵ جایزه یک عمر دستاورد هنری، به اهدای جوایز خود می‌پردازد. محصولات انیمیشن نمایش داده شده در آمریکا بین یکم ژانویه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ امکان حضور در این دوره از جوایز آنی را خواهند داشت. فیلم‌های تجاری، کوتاه، ویژه و دانشجویی می‌توانند بدون نمایش در آمریکا برای حضور در این جوایز درخواست بدهند.

  • سال پیش «کوکو» ساخته پیکسار جایزه اصلی آنی را دریافت کرد و «نان‌آور» به عنوان بهترین انیمیشن بلند مستقل انتخاب شد. «ریک و مارتی» نیز جایزه مخاطبان را برد. مراسم جوایز آنی ۲ فوریه ۲۰۱۹ در رویس هال در یوسی‌ال‌ای برگزار می‌شود.

≡ شرایط امسال

  • آسیفا-هالیوود امسال کمی در مقررات خود تغییر داده تا این جوایز بتواند بیشتر از تولیدات مستقل حمایت کند. هر عضو آسیفا-هالیوود می‌تواند یک فیلم کوتاه را بدون هر نوع حمایت خاصی به این دوره معرفی کند. در عین حال آنی با همکاری فستیوال‌های اصلی انیمیشن یعنی انسی، زاگرب، هیروشیما و اوتاوا امکان حضور مستقیم برندگان جوایز بزرگ این فستیوال‌ها را فراهم می‌کند.

≡ فراخوان بخش داوری

  • در عین حال آسیفا-هالیوود در حال انتخاب داوران است و از ۱۵ آگوست تا ۱۵ سپتامبر علاقه‌مندان می‌توانند درخواست خود را به این منظور ارایه کنند. علاقه‌مندان الزاما نباید عضو آسیفا-هالیوود باشند اما باید از سابقه تثبیت شده و قوی در زمینه انیمیشن و خلاقیت‌های تخصصی برخوردار باشند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها

با عرض پوزش، نظرات برای این آیتم به بسته شده است.