دپارتمان تخصصی جشنواره‌های بین‌المللی فستیوارت

فستیوارت؛ نماینده معتبر شما!

این دپارتمان با هدف ارائه خدمات مورد نیاز هنرمندان برای حضور در رویدادهای بین المللی خدمات رسانی می‌کند.شرکت در رویدادهای بین المللی، یکی از نیازها و درخواست های عمومی هنرمندان ایرانی است که از مدت ها قبل، خدمات مربوط به آن از طریق دپارتمان زبان تخصصی و ترجمه متون ادبی فستیوارت انجام می شد. اما با توجه به تخصصی شدن درخواست‌ها، نیاز به تفکیک خدمات و ایجاد یک دپارتمان حرفه‌ای جدید شکل گرفت. به همین دلیل با استفاده از تجربه موفق قبلی، این دپارتمان بطور مستقل کار خودش را آغاز می کند.

نوع خدمات مبلغ
ثبت‌نام در فراخوان‌های رایگان
۱۸۰.۰۰۰ تومان
ثبت‌نام در رزیدنسی‌های رایگان
۳۸۰.۰۰۰ تومان
ثبت‌نام و پرداخت وجه در فراخوان‌های غیر رایگان با ارزهای دلار، یورو و غیره
۱۰ دلار
توضیحات:
    • در صورتیکه مبلغ پرداختی بالاتر از ۱۵ دلار، یورو، پوند و … باشد، ۱۵ درصد به مبلغ کارمزد، افزوده می‌شود.
    • معادل تومانی مبالغ ارزی به نرخ روز محاسبه می‌شود.
    • در صورتیکه برای شرکت در فراخوان مدنظر ارسال رزومه هنری، بیانیه هنری و … مورد نیاز باشد، آماده سازی این متون به انگلیسی به عهده هنرمند است. در صورتیکه آماده سازی موارد ذکر شده را بر عهده مترجم فستیوارت قرار دهید، هزینه مجزا دریافت می‌شود.

همه چیز آماده است!

خدمات مورد نیازتان را سفارش بدهید.

برای ارتباط با واتساپ مدیر دپارتمان و سفارش پورتفولیوی خودتان، روی دکمه پایین کلیک کنید. اگر لینک کار نکرد، شماره «۰۹۰۵۵۰۵۷۷۱۸» را ذخیره کنید و با واتساپ پیام بدهید.

اینجا کلیک کنید!

سایر دپارتمان ها

۹ پاسخ

  1. سلام می خواستم ببینم برای ترجمه متون ازفارسی به انگلیسی چه هزینه ای دریافت می کنید وهزینه ترجمه چقدرمی شود؟

  2. سلام و خسته نباشید،عذرخواهم ممکنه در صورت برنده شدن ما در یک رقابت،دریافت جایزه و تبدیل ارزی رو شما با دریافت هزینه انجام بدید و اگر بله،میشه بفرمایید هزینه حدودی این کار چقدر هست؟؟ممنونم🌹🌹

    1. سلام. وقت شما بخیر. این مورد، جزو خدمات دپارتمان جشنواره هاست. لینکش بالای صفحه درج شده. هزینه ها رو می تونید اونجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.