جستجو

راهنمای استفاده ازخدمات دپارتمان های تحصصی فستیوارت

هر روزه در فستیوارت، تعداد زیادی فراخوان ملی و بین المللی منتشر می شود. برای اینکه بتوانید از وبسایت فستیوارت و فراخوان های معرفی شده در آن استفاده کامل داشته باشید، این راهنما برای شما تدوین شده است. وقتی در هر خبر سایت فستیوارت هستید، راه ارتباطی برگزارکنندگان اصلی آن از طریق لینکی مثل «لینک سایت اصلی مسابقه»، «ایمیل ارسال اثر» یا «کانال تلگرام» در دسترس شما قرار دارد. می توانید از طریق آن با برگزارکنندگان ارتباط برقرار نمایید.

لینک‌های دسترسی سریع به دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت
برای سفارش یک پورتفولیوی حرفه ای اینجا کلیک کنید.

≡ نحوه استفاده از فراخوان های فارسی

  • در مورد مسابقات و رویدادهای ایرانی، بطور معمول همه اطلاعات لازم در خبر فستیوارت قرار داده می شود و مسلما مشکلی نخواهید داشت.
  • برای کسب اطلاع درباره نتایج یا دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر خبر، از طریق لینکی که زیر پوستر هر خبر قرار دارد اقدام کنید. فستیوارت اطلاعات بیشتری ندارد و فقط نقش اطلاع رسانی اولیه را انجام می دهد.
  • توجه داشته باشید حتی در مورد رویدادهای معتبر و بین المللی، امکان دارد شرایط بعد از اطلاع و انتشار خبر در فستیوارت، تغییر کند. به همین دلیل، طبیعتا بررسی شرایط و همینطور اعتبار رویدادها بر عهده خود شماست.
برای اطلاع یا پرداخت هزینه شرکت در مسابقات خارجی اینجا کلیک کنید.

≡ نحوه استفاده از فراخوان های غیر فارسی

  •  به سبب زمان و هزینه بَر بودن ترجمه فراخوان های غیر فارسی، کلیات اصلی هر رویداد ترجمه می شود و اطلاعات موجود به اندازه همان متنی هست که در هر خبر درج شده است. به این ترتیب شما می توانید از مناسب بودن آن برای خودتان اطلاع کسب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک موجود در زیر پوستر خبر، به سایت برگزارکننده مراجعه نمایید. همچنین اگر سوالی دارید، می توانید زیر خبر کامنت بگذارید تا اگر سایر مخاطبان اطلاع داشتند، به شما جواب بدهند.
  • برای کسب اطلاع درباره نتایج یا دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر خبر، از طریق لینک ارتباطی برگزارکنندگان که در انتهای خبر قرار دارد، اقدام کنید.

≡ خدمات فستیوارت برای کسانی که به زبان غیر فارسی تسلط ندارند.

  • تجربه حاصل از اطلاع رسانی سه سال گذشته فستیوارت نشان می دهد آشنایی با زبان های خارجی پرکاربرد همچون انگلیسی، فرانسه،‌ عربی و … همچون سدی در مقابل هنرمندان و نویسندگانی است که شایستگی و تمایل به شرکت در رقابت های بین المللی دارند. به همین دلیل، دپارتمان زبان تخصصی فستیوارت با همکاری مترجمان کاملا مسلط و حرفه ای با سابقه ترجمه متون ادبی تشکیل شده که خدمات زیر را به متقاضیان ارائه می کند:

۱. ترجمه اطلاعات بیشتر درباره هر فراخوان.
۲. پرداخت هزینه شرکت در مسابقات بین المللی.
۳. انجام ثبت نام در مسابقات بین المللی.
۴. ترجمه اثر ادبی، بیانیه هنری، رزومه هنری و موارد مشابه.
۵. ترجمه انگیزه نامه برای بورس تحصیلی و هنری.
۶. انجام مراحل ثبت نام در جشنواره ها.
۷. سایر موارد مورد نیاز متقاضیان.

  • برای اطلاع از هزینه خدمات فوق در صفحه «دپارتمان تخصصی زبان و ترجمه متون ادبی» اینجا کلیک کنید.
  • اگر درباره خدمات فستیوارت سوال یا ابهامی دارید، زیر این یادداشت پیام بگذارید تا به آن پاسخ داده شود.
  • منتظر دریافت خبر موفقیت شما در رقابت ها و رویدادهای بزرگ هستیم. عجله کنید!