جستجو

صفحه اختصاصی ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های برگزار شده توسط «گروه هنری کیانا»

 

گروه هنری کیآنا به سرپرستی «آناهیتا سیاوش» و «کیاندخت صادق»، «حسام حاجی پور» و … از سال ۱۳۹۲ در زمینه های مختلف هنری فعالیت خود را آغاز کرد.

این صفحه با هدف ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های کیوریتوری شده توسط خانم «الهام گردون زاده» ایجاد شده است. ثبت نظرات شرکت کنندگان می تواند هم در تصمیم گیری هنرمندانی که در آینده قصد حضور در فراخوان های ایشان را دارند، بسیار مفید و کاربردی باشد و هم باعث بهبود عملکرد این کیوریتور باشد.

این گروه ابتدا در زمینه برگزاری کلاس های هنری و ورکشاپ های رایگان در مناطق و رده های سنی مختلف فعالیت داشتند. سپس از سال ۱۳۹۵ اقدام به برگزاری نمایشگاه های گروهی و انفرادی ، رایگان و غیر رایگان در گالری ها و فرهنگسرا های مختلف کردند و با هنرمندان حرفه ای و آماتور همکاری داشتند.

گروه هنری کیآنا افتخار فروش آثار بسیاری از هنرمندان را به مجموعه داران و مردم عامی در داخل و خارج از نمایشگاه دارد .این گروه با تبلیغات مستمر خود در حال فرهنگ سازی برای حمایت از هنرمند و تشویق مردم به خرید آثار هنری هست.

این صفحه با هدف ثبت نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه های کیوریتوری شده توسط «گروه هنری کیانا» ایجاد شده است. ثبت نظرات شرکت کنندگان می تواند هم در تصمیم گیری هنرمندانی که در آینده قصد حضور در فراخوان های ایشان را دارند، بسیار مفید و کاربردی باشد و هم باعث بهبود عملکرد این گروه باشد.

■ لطفا در زمان درج نظر، به موارد زیر توجه کنید.

  1. در صورت تمایل به درخواست پاسخ، راه تماس با خودتان را در متن پیام ذکر کنید.
  2. لطفا تاریخ نمایشگاهی را که در آن شرکت کرده اید، بنویسید.
  3. نظرات شما در بررسی تداوم همکاری با کیوریتوها تأثیر مستقیم خواهد داشت.