منو

لینک وبسایت برگزاری مسترکلاس سازهای بادی در بنیاد رودکی

مستر کلاس‌های موسیقی با دعوت از استادان ایتالیایی توسط مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می‌کند.

■ برگزاری: ۲ و ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ■

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، برگزاری این کلاس‌‌ها با حضور فرانسیسکو دی‌روزا و امیانو جورانا از کشور ایتالیا در روزهای دوم و سوم اردیبهشت‌ماه است.

در همین راستا کلاس «ابوا» به شکل خصوصی و در قالب درس‌های جداگانه رپرتوار سولو و رپرتوار ارکسترال ابوا در روز دوم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۹ توسط فرانسیسکو دی‌روزا در مرکز آموزش دایر می‌شود.

 در همین روز دامیانو جورانا کلاس خصوصی ویولن را در تالار رودکی از ساعت ۱۳ الی ۲۱ برگزار می‌کند. در این کلاس ابتدا در ساعت ۱۳ الی ۱۷  درس‌های جداگانه ویولن در قالب رپرتوار ویولن، سونات تک باخ، کنسرتو موتسارت و کنسرت‌های مهم ویولن تدریس می‌شود؛ در ادامه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ درس‌های تخصصی ارکستر از سمفونی‌های هایدن و موتسارت آموزش داده می‌شود و سپس مبحث موسیقی مجلسی شامل درس‌های دوئت، تریو، کوارتت، کونیتا و … تدریس می‌شود. در کلاس خصوصی ویولن امکان حضور متاقضیان غیرفعال وجود دارد. روز سوم اردیبهشت ماه فرانسیسکو دی‌روزا از ساعت ۱۳ الی ۱۹ در تالار رودکی کلاس آموزشی سازهای بادی چوبی (ابوا، فلوت، کلارینت و فاگوت) را در قالب آنسامبل سمفونیک برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها می‌توانند با مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی تماس حاصل بگیرند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان کلاس هنر

دیدگاه ها