منو

لینک وبسایت بورسیه تحصیلی موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ (USIAS) سال ۲۰۱۸

≡ بورسیه تحصیلی موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ (USIAS) سال ۲۰۱۸ برای اعضای هیئت علمی استادیار و بالاتر منتشر شده است. ≡

■ مهلت: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ■

  • ■ موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ در سال ۲۰۱۲ برای کشف پژوهش های عالی و اصیل در همه زمینه های علمی و برای خدمت رسانی بعنوان محلی برای نوآوری فکری تأسیس شده است. برای تحقق این مأموریت، USIAS از همه پژوهشگران برتر از همه کشورها و با هر پیشینه پژوهشی در همه زمینه ها دعوت به عمل می آورد. هر سال، موسسه بین ۱۰ تا ۲۰ بورسیه برای یک دوره زمانی بین ۳ ماه تا ۲ سال انتخاب می کند.
  • ■ بورسیه ها هم برای پژوهشگران جوان در حال رشد و هم پژوهشگران عالی پیشرفته خارج از استراسبورگ اهدا می شود و انتظار می رود به پژوهش با همکاری پژوهشگران دانشگاه استراسبورگ بپرازند و/یا  از امکانات مرکز تحقیقاتی ویژه استراسبورگ استفاده کنند.
  • ■ علاوه بر آن، از پژوهشگران شاخصی که در حال حاضر در دانشگاه استراسبورگ مستقر هستند و تمایل دارند روی یک ایده ویژه ناب پژوهش کنند، یا در انتظار استفاده از دانش و مهارت خود در حوزه های جدید خارج از زمینه کاری فعلی خود هستند، بویژه بصورت همکار با یک شخص بیرونی نیز دعوت می شود اقدام به ثبت تقاضا کنند.
  • ■ تقاضانامه ها باید به زبان انگلیسی نوشته شده باشند تا بصورت بین المللی قابل بررسی باشند. کاندیداهای مجاز باید حداقل در سطح استادیار و معادل آن در محل زندگی و یا سطحی بالاتر باشند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بورسیه تحصیلی, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها