جستجو

فراخوان مسابقه مقاله‌نویسی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمدید شد.

■ مهلت: تمدید تا ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ■

به گزارش اداره کل روابط‌ عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون، بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در حالی برگزار خواهد شد که امسال در بخش قصه‌گویی علاقه‌مندان در موضوع‌های «آزاد» با درون‌مایه آموزشی و تربیتی، «ادبیات عامه و فولکلور – شاهنامه و…» و «رضوی» به رقابت خواهند پرداخت.
در عین حال، از چندی پیش دبیرخانه‌ی این جشنواره فراخوان مسابقه‌ی مقاله‌نویسی با موضوع قصه‌گویی را نیز منتشر کرده است.
«استفاده از زبان وجودی در قصه‌گویی»، «قصه‌گویی و رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان و نوجوانان»، «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان»، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی در دنیای کودکان»، «قصه‌گویی در دنیای دیجیتال» و «چگونگی بازنویسی داستان‌های دینی برای قصه‌گویی»، موضوع‌های این مسابقه هستند.
تمامی علاقه‌مندان شامل نویسندگان، پژوهش‌گران، مربیان، معلمان، اساتید، دانشجویان، اولیای تربیتی و… می‌توانند با ارسال چکیده مقاله خود تا ۵۰۰ کلمه در بردارنده بیان مسئله، روش پژوهش و یافته‌های تحقیق، نتیجه‌گیری‌ به همراه کلید واژه‌ها به دبیرخانه‌ مرکزی در این مسابقه شرکت کنند.
بر همین اساس، هیات داوران این بخش تنها آثاری را بررسی می‌کنند که علمی پژوهشی، علمی ترویجی و تحقیقی پژوهشی باشند.
پیش از این زمان ارسال چکیده‌ی مقاله‌ها ۳۱ مرداد اعلام شده بود اما با تمدید این مهلت، نویسندگان مقاله‌ها تا ۲۰ شهریور امکان ارسال آثار خود را دارند. نتایج بررسی این چکیده مقاله‌ها تا ۲۰ مهر ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد.
بر اساس این خبر، دبیرخانه پذیرای اصل مقاله‌هایی خواهد شد که حداکثر در ۱۵ صفحهA4  در قالبword  و pdf  با قلم BMitra اندازه ۱۴ نوشته شده است.
گفتنی است مقاله‌های برگزیده هم‌زمان با اجرای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در دی ۱۳۹۶ از سوی ارایه‌دهندگان خوانده می‌شود.
دبیرخانه بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل آفرینش‌های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی الکترونیکی  ccf.kanoon@gmail.comو یا شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۵۳ با دبیرخانه این جشنواره در ارتباط باشند.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه