تمدید مهلت ارسال اثر به فراخوان هشتمین جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف، نوای رحمت»

مهلت ارسال اثر به فراخوان هشتمین جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف، نوای رحمت» تمدید شد.

  • مهلت: تمدید تا ۵ مرداد ۱۳۹۷

به دلیل استقبال گسترده هنرمندان دف‌نواز کشور و درخواست‌های متعدد فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان روز جمعه ۵  مردادماه ۹۷ تمدید شده است.

  • بر اساس اعلام دبیرخانه هشتمین جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف، نوای رحمت» تاکنون بیش از ۱۰۰  اثر از استان‌های مختلف کشور در دبیرخانه جشنواره ثبت شده است.
  • کشف و پرورش و جهت‌دهی استعدادهای ناب جوانان و نوجوانان در زمینه موسیقی اصیل ایرانی، طرح‌ریزی و ایجاد زمینه برای جذب هنرمندان و علاقه‌مندان به سازهای سنتی وعرفانی، برقراری ارتباط مداوم و مستمر بین هنرمندان موسیقی جوان کشور با اساتید برجسته کشوری، تعامل و تبادل افکار در راستای سازندگی بیشتر فکر و اندیشه هنرمندان دف‌نواز جوان با هم، ایجاد انگیزه در بین نسل جدید به فراگیری موسیقی‌های الهام گرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی  از اهداف اصلی این جشنواره است.
  • ترویج مضامین رفیع اسلامی و انسانی و الگوسازی از طریق تولیدات ارزشی و نمونه، مقابله با تهاجم فرهنگی با تأکید بر خلق و تولید آثار هنری فاخر و نمونه برای ابلاغ تعالیم اسلامی، توجه به موسیقی‌های خانقاهی و عرفانی از دیگر اهداف و برنامه‌های مد نظر در این جشنواره است.
  • هشتمین جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف، نوای رحمت» در دو رده سنی ۱۳تا ۱۹ سال و ۲۰ سال به بالا در دو بخش آقایان و خانم‌ها به صورت تک‌نوازی و گروه‌نوازی و بخش ویژه مولودی‌خوانی از ۳۱ مرداد لغایت ۲ شهریورماه ۹۷ توسط حوزه هنری کردستان و با همکاری و مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر و هم‌زمان با عیدین سعیدین قربان و غدیر در سنندج برگزار می‌شود.
  • هم‌زمان با بخش مسابقه دو شب ویژه برنامه جنبی با حضور گروه‌های موسیقی برجسته کشوری و اجرای گروه بزرگ دف‌نوازی  نیز برگزار می‌شود.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه