منو

لینک وبسایت تمدید مهلت ثبت‌نام در فراخوان جشنواره‌ی تئاتر «سوره»

تمدید مهلت ثبت‌نام در فراخوان جشنواره‌ی تئاتر «سوره» اعلام شد.

■ مهلت: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ■

مهلت ثبت‌نام برای حضور در «بیست و پنجمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره» با توجه به استقبال گسترده و تقاضای مکرر هنرمندان تا پایان بهمن‌ماه تمدید شد.

بر این اساس، متقاضیان حضور در «بیست و پنجمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره» (در تهران و استان‌ها) تا پایان روز شنبه ۳۰ بهمن‌ماه فرصت دارند تا مشخصات نمایش‌نامه‌ی یا طرح خود را برای بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی در سایت مؤسسه سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir ثبت کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
گفتنی است نمایش‌نامه‌های پذیرفته شده از استان‌ها در بخش صحنه‌ای حتماً باید مراحل تولید خود را از طریق مراکز استانی حوزه هنری طی کرده و همچنین برای بازبینی به جشنواره‌ی منطقه‌ای نیز معرفی شوند.
یادآور می‌شود زمان برگزاری جشنواره‌ی مناطق، دهه‌ی سوم اردیبهشت‌ماه سال آینده و زمان برگزاری جشنواره‌ی سراسری ۱۷ تا ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ خواهد بود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از متن فراخوان «بیست و پنجمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره» می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به نشانی www.hhsahneh.ir  مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۸۴۱۷۲۴۱۳ تماس حاصل فرمایند.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها