منو

لینک وبسایت این فراخوان تمدید مهلت شرکت در هفتمین جشنواره موسیقی کردی

مهلت شرکت در هفتمین جشنواره موسیقی کردی تمدید شد.

  • مهلت: تمدید تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، سامان احمدی در جلسه کارگروه برگزاری هفتمین جشنواره موسیقی کُردی در مجتمع فجر سنندج، اظهارداشت: بعد از جمع بندی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره، انتظار داریم بعد از ١٢ سال جشنواره شاهد برگزاری جشنواره ای در خور شان موسیقی منطقه و استان باشیم.

بخش های مسابقه

  • هفتمین جشنواره موسیقی کُردی در ۲ بخش مسابقه و جانبی با هدف فراهم کردن زمینه مناسب برای ترویج گنجینه ارزشمند موسیقی کُردی و ارج گذاری به تلاش هنرمندان برگزار می‌شود.
  • بخش مسابقه این جشنواره شامل آواز و نوازندگی است و در چهار بخش و سه رده سنی برگزار می‌شود. آواز‌های موسیقی کُردی، ساز‌های بادی، ساز‌های زهی و ساز‌های کوبه‌ای در بخش مسابقه قرار دارند.
  • اولویت پذیرش با گروه‌هایی است که از گونه‌های بخش آوازی و ساز‌های مندرج در فراخوان (بخش مسابقه) خلاقانه بهره بگیرند و تنوع در ساز آرایی داشته باشند.
    کلام قطعات آوازی باید متاثر از ادبیات کلاسیک و وزین کُردی باشد و شعر قطعات آوازی (تایپ شده) به همراه مدارک ارسال گردد.

داوری و جوایز

  • داوری نهایی در هر بخش و در هر رده سنی جشنواره، به صورت جداگانه انجام می‌شود وبه نفرات منتخب اول تا سوم لوح تقدیر جشنواره و جوایزی اهدا خواهد شد.
دانلودها

برای دانلود متن فراخوان و فرم ثبت نام، اینجا کلیک کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان موسیقی, فراخوان هنری

Tags:  

دیدگاه ها