منو

وبسایت تور ۳ روزه آشنایی با فرش ایران: فرش گردی با تورج ژوله

فراخوان تور ۳ روزه آشنایی با فرش ایران: «فرش گردی با تورج ژوله» توسط «مدرسه طره» منتشر شد.

■مهلت: ۱۶ آبان■

≡ مدرسه طره تور ۳ روزه آشنایی با فرش ایران را با عنوان «فرش گردی با تورج ژوله» در تهران و مشهد برگزار می‌کند.
≡ در این تور که از ۲۶ تا ۲۸ آبان ۹۵ برگزار می‌شود، افزون بر برپایی کارگاه تئوری «مقدمه‌ای بر فرش‌شناسی و جایگاه موزه ملی فرش ایران»، شرکت‌کنندگان به بازدید تخصصی از موزه فرش در تهران خواهند پرداخت.
≡ همچنین حضور در مجتمع تولید فرش آستان قدس رضوی در منطقه «کنه بیست» مشهد و بازدید تخصصی از واحدهای طراحی، رنگرزی، بافت و فرایند تکمیل این مجتمع در کنار بازدید از موزه فرش آستان قدس رضوی نیز از جمله برنامه‌های این تور است.

■ تورج ژوله (پژوهشگر و کارشناس فرش) مدرس و راهنمای تور یادشده است که در طی ۳ روز به ارائه دانسته‌های خود درباره فرش ایران و محل‌های مورد بازدید می‌پردازد.

■ شایان‌ذکر است رفت‌وبرگشت با هواپیما، حمل‌ونقل شهری، ترانسفر فرودگاهی در مشهد، بیمه مسافرتی، پذیرایی (صبحانه، ناهار، شام و میان وعده)، گردش و شام در منطقه توریستی شاندیز، صدور گواهی‌نامه معتبر و ارائه بسته فرهنگی ویژه تور از جمله خدمات پیش‌بینی‌شده در این برنامه است.
■ علاقه‌مندان به حضور در این تور  ـ با قید داشتن اطلاعات مقدماتی و پایه نسبت به فرش دستباف ایران – تا ۱۶ آبان فرصت دارند با تکمیل فرم زیر نام‌نویسی کنند.
هزینه ۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان. ۱۰% تخفیف برای مشترکین طره و دانشجویان رشته فرش.
■ برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۰۲۱-۸۸۸۳۹۱۶۱
■ برای ثبت نام به وبگاه طره مراجعه کنید: https://torreh.net/Farshgardi1

برای ورود به صفحه ثبت نام و شرکت در این فرصت ارزشمند، از این لینک استفاده کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان هنری

دیدگاه ها