منو

لینک خریداری نرم افزار «فستیوارت» تولد نسخه پایدار نرم افزار آندروید «فستیوارت»

نسخه پایدار نرم افزار آندروید «فستیوارت» در مارکت بازار قرار گرفت.

 • ■ «فستیوارت»، قطعا نرم افزاری است که همه هنرمندان؛ اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته های مختلف هنر، معماری و ادبیات به آن نیاز دارند. امروز و بعد از تلاش و فراز و فرود زیاد، بالاخره نسخه نهایی فستیوارت در مارکت «بازار» قرار گرفت. برای طراحی و اجرای آن تلاش و دقت زیادی به خرج دادم تا هم به لحاظ امکانات و زیبایی و هم کاربری ساده، برای کاربران لذت بخش باشد. اگر در هر یک از گروه های زیر قرار دارید، می توانید روی «فستیوارت» حساب ویژه باز کنید.
  ■ ۱- هنرمندی که تمایل دارد در نمایشگاه ها و یا مسابقات ملی و بین المللی معتبر رایگان و یا غیر رایگان شرکت کند.
  ■ ۲- هنرمند، استاد و دانشجویی که به یک کتابخانه درجه یک آنلاین برای آشنایی کامل و دریافت کتب شاخص خارجی در زمینه هنر، معماری و ادبیات نیاز دارد و تمایل دارد فایل آنها را هم به رایگان دریافت کند.
  ■ ۳- دانشجویی که تمایل دارد در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدهد و یا از بورسیه های بین المللی تحصیلی استفاده کند.
  ■ ۴- شخصی که تمایل دارد در برنامه های اسکان رایگان هنرمندان در مراکز هنری جهان شرکت کند و یا از جوایز و کمک هزینه های هنری استفاده نماید.
  ■ ۵- استاد، پژوهشگر و دانشجویی که قصد دارد با ارسال مقاله در نشریات، همایش ها و کنفرانس های معتبر ملی و بین المللی شرکت کند.
  ■ ۶- مخاطبی که تمایل دارد بطور لحظه ای در جریان سرخط خبرهای مرتبط با هنر از معتبرترین رسانه های داخلی و خارجی قرار بگیرد.
  ■ ۷- پدر یا مادری که فرزند هنرمندی دارد و دوست دارد استعدادش در سطح بین المللی شناخته شود.

≡ نرم افزار «فستیوارت» در سه بخش اصلی به ارائه اطلاعات می پردازد:

 • الف) فستیوارت: خبرهای مربوط به فراخوان ها، بورسیه ها و همایش ها از وبسایت فستیوارت در این بخش منتشر می شود.
 • ب) کتابخانه تخصصی هنر: چکیده تمامی کتاب های معرفی شده در وبسایت و کانال کتابخانه تخصصی هنر و معماری در این بخش منتشر می شود.
 • ج) خبرهای روز هنر: سرخط مهمترین خبرهای اختصاصی هنر از وبسایت های معتبر ایران در این بخش منتشر می شود.

■ شما با پرداخت مبلغی کمتر از قیمت یک فنجان قهوه، هم «فستیوارت» را دریافت می کنید و هم در تأمین هزینه سنگین طراحی نسخه های بعدی آن که امکانات بسیار ارزشمندی خواهد داشت مشارکت می کنید. شما، مالک واقعی «فستیوارت» هستید و با کمک شما؛ این نرم افزار به گنجی در دستان خودتان تبدیل خواهد شد. ان شاالله.

 • دانلود
 • ■ برای خرید از کافه بازار، اینجا کلیک کنید.
 • ■ برای حمایت از نرم افزار، این یادداشت را منتشر کنید.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: مخزن دانلودها, یادداشت

دیدگاه ها