منو

وبسایت مرتبط ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

نام نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر در سطح کشور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، در استمرار خدمات بیمه درمان تکمیلی اعضاء و براساس قرارداد منعقد شده با “شرکت بیمه ایران” اعضای این صندوق در سراسر کشور می توانند از تاریخ ۳۰ تیر لغایت ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.
شایان توجه است؛ تنها اعضاء صندوق با داشتن بیمه پایه مجاز به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی هستند، با این وجود متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند پس از طی مراحل عضویت، می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
اعضای صندوق با پرداخت حدود ۳۵% از حق بیمه کل، مشمول بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق خواهد بود.
همچنین اعضای محترم صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می نمایند می توانند جهت دریافت هزینه های پزشکی از ابتدای تیرماه سال جاری در تهران به ساختمان مرکزی صندوق اعتباری هنر و در استان ها به شعب پرداخت خسارت بیمه ایران مراجعه نمایند.

 قرارداد بیمه تکمیلی از ۱۳۹۵/۴/۱ لغایت ۱۳۹۶/۳/۳۱ معتبر می باشد.

شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: گزیده خبرهای هنری و ادبی

دیدگاه ها

 • ارسال شده: 2016-07-24 16:02

  فرزانه مهدی پور

  من بیمه تامین اجتماعی پدر هستم کارهای هنری من اکثراً مینیاتور وچند تا کار سفال که جمعاً ۱۰ عدد می شه می تونید بیشتر من رو در این زمینه راهنمایی کنیدو اینکه آیا ایرادی داره یا خیر...؟؟؟؟
  • ارسال شده: 2016-07-24 21:09

   Admin

   باید به وبسایت مراجعه کنید و شرایط رو بررسی کنید.