منو

لینک وبسایت جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد تمدید شد.

■ مهلت: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ■

مجتبی میرزایی نسب مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری جوانان مساجد کشوربا اشاره به نحوه برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد اظهار داشت: پس از ابلاغ فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد با رویکرد و نگاه جدید ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از اوایل خردادماه و با توجه به درخواست های فراوان و مکرر از سوی هنرمندان و دبیرخانه های استانی ، مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان در جشنواره هنرهای تجسمی تا پانزدهم مردادماه تمدید شد.

وی بیان کرد: این جشنواره در رشته های خوشنویسی ، نقاشی و گرافیک و در رده سنی کودکان ، نوجوانان و جوانان و برای خواهران و برادران برگزار خواهد شد. ارسال آثار شرکت کنندگان صرفاً باید بر اساس آیین نامه جشنواره و از طریق پایگاه اطلاع رسانی جوانان مساجد و یا پورتال بچه های مسجد صورت پذیرد. هرگونه تغییرمرتبط با جشنواره و آیین نامه اجرایی جشنواره صرفاً از طریق همین پایگاه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
میرزایی نسب عنوان کرد: تمامی دبیرخانه های استانی و بویژه کارشناسان محترم فرهنگی هنری باید با پیگیری امور مربوط به جشنواره تدبیری اتخاذ نمایند تا چنانچه شرکت کنندگان با مشکل احتمالی در خصوص ارسال آثار مواجه شدند، در صدد رفع آن برآیند. زمان و مکان برگزاری مرحله کشوری و حضوری جشنواره پس از رایزنی با استان های مورد نظر از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان کارتون و کاریکاتور, فراخوان نقاشی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

دیدگاه ها