منو

وبسایت دعوت به همکاری به عنوان داور تخصصی نشریه پژوهه باستان سنجی

دعوت به همکاری به عنوان داور تخصصی نشریه پژوهه باستان سنجی

پژوهشگر و استاد ارجمند

■ نشریه پژوهه باستان­سنجی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با توجه به اهداف خود در راستای کسب رتبه‌ی علمی-پژوهشی، در نظر دارد تا فرآیند داوری کاملی بر روی مقالات دریافتی صورت دهد. با توجه به تخصص و تجربیات جنابعالی (سرکار) خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری به‌عنوان داور تخصصی، ضمن ارسال یک نسخه از آخرین رزومه‌ی علمی و تکمیل فرم داوری نشریه، آمادگی خود را به دفتر نشریه اعلام نمایید. حضور شما همکار گرامی در جمع داوران این نشریه، بی‌شک تأثیر بسزایی در افزایش سطح کیفی و کمی این نشریه خواهد داشت.

[irp]

■مدیر مسئول و جانشین سردبیر: مسعود باقرزاده کثیری

■ تلفن مستقیم دفتر نشریه: ۰۴۱۳-۵۲۹-۷۵۵۷

■ رایانامه: jra@tabriziau.ac.ir

تارنما: http://jra-tabriziau.ir

تلگرام: https://telegram.me/ArchaeometryJr

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: آگهی استخدام

دیدگاه ها

 • ارسال شده: ۱۳۹۵-۰۷-۲۹ ۰۰:۴۰

  زهره

  سلام با تشکر از سایت خوبتون یه پیشنهاد دارم گویا امکان کلیک راست رو روی صحفاتتونو بستین که خب برای بررسی آگهیها مشکلی ایجاد نمیشه ولی اگر ممکنه آدرس سایتها رو با لینک قرار بدین تا با کلیک روی اونها به صفحه سایت منتقل بشه چون گاهی (مثل همین اطلاعیه) آدرس سایت املای آسونی نداره و امکان اشتباه توی تایپ مجددش هست و اینکه باعث میشه کار با این سایت اصلی و کنترل بروزرسانیها با اطمینان و سهولت بیشتری انجام بشه.
  • ارسال شده: ۱۳۹۵-۰۷-۲۹ ۰۱:۰۹

   فراخوان

   سلام. روال تنظیم خبر ها به همین شکل که فرمودید هست و این بار بطور استثناء لینک ها کار نمی کردند که به لطف نظر شما تصحیح شدند. متشکرم.