جستجو
دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی

دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی منتشر شد.

  • مهلت: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

فردوسی بزرگترین شاعر فارسی سرای ایران و شاهکار ادبی او شاهنامه، سند خرد، حماسه و دین داری مردم این سرزمین است. زادگاه و آرامگاه این حکیم ایرانی در ناحیه توس مشهد واقع شده است. شهرداری مشهد به منظور تکریم این شاعر برجسته جهانی و تقویت هویت ملی مذهبی ایرانیان، اقدام به طراحی وسیع جلوخان آرامگاه فردوسی نموده است. در طراحی محوطه جدید، هشت نقطه شاخص جهت نصب آثار حجمی مرتبط با فردوسی و داستان های شاهنامه دیده شده است که برای پنج نقطه آن در فراخوان قبلی، آثار مرتبط با موضوعات مذکور انتخاب و در حال اجراست. این فراخوان دعوتنامه ای است برای هنرمندان مجسمه ساز تا پیشنهادات طراحی خود را صرفا برای ۳ نقطه باقی مانده با موضوعات مندرج در جدول موجود در فایل انتهای این خبر و مطابق با شرایط فراخوان به اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهدارائه دهند.

  • اعلام نتایج اولیه: ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹
  • نشانی دبیرخانه:مشهد-انتهای خیابان شهید بهشتی، اداره هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، تلفن تماس: ۸۴۱۳۹۰۰-۰۵۱۳

لینک ها و دانلودها

  • متن فراخوان و جزئیات

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه