منو

لینک وبسایت این فراخوان راهیابی ۱۵۶ عکس به بخش مسابقه جشنواره عکس کیش

رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره عکس کیش اعلام کرد که ١۵۶ عکس به بخش مسابقه راه پیدا کردند.

  • خلیلی از مراحل داوری آثار در حال انجام خبر داد و گفت از بین ١۶٠٠ اثر تایید شده در جشنواره عکس کیش ١۵۶ اثر به بخش مسابقه راه یافته اند.
  • رضا خلیلی مدیر جشنواره ها و رویدادهای موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش ضمن اعلام امیدواری و خشنودی از استقبال هنرمندان و تعدد آثار ارسال شده و متفاوت، اضافه نمود که داوری در سه بخش اصلی، موبایلی و نوجوان انجام شده و مرحله بعدی داوران برای مشخص نمودن کاندیدای کسب جایزه اعلام نظر خواهند نمود.
    ایشان در ادامه از جشنواره عکس کیش به عنوان بخشی جذاب و ارزشمند در جشنواره تابستانی یاد کرد و تاکید کرد که با نظارت دقیق روی آثار در دبیرخانه جشنواره عکس، یقینا آثاری بسیار ارزشمند و ماندگار به مراحل بالا راه پیدا خواهند نمود.
  • رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره عکس کیش در پایان اعلام کرد که قرار است در تاریخ نهم شهریور، طی مراسمی با شکوه و ویژه با حضور داوران جشنواره عکس، جوایز ارزنده ی این جشنواره به منتخبین اهدا گردد.
    خلیلی در پایان ضمن تشکر از حضور گستره عکاسان کیشوند در این جشنواره، خبر خوبی مبنی بر اضافه نمودن یک جایزه تحت عنوان جایزه ویژه هئیت داوران داد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: گزیده خبرهای هنری و ادبی, مسابقه عکاسی

Tags:  ,

دیدگاه ها