جستجو

از پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور رونمایی شد.

بر اساس خبر ارسالی به فستیوارت، به مناسبت روز شهردار و با حضور مدیران شهر و استان و شهروندان قزوین، پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور در محدوده دولتخانه صفوی و سبزه‌میدان به عنوان قلب تاریخی این شهر رونمایی شد.

  • آرش رشوند آوه، رئیس هیأت اجرایی این رویداد هنری در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره بیان کرد: با توجه به استقبال شایسته عکاسان سراسر کشور از برگزاری اولین دوره جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین، ارسال بیش از هزار و ۷۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره و ثبت یک مستند تصویری فاخر از بخشی از بافت تاریخی کهن‌شهر مینودری، بر آن شدیم دومین دوره این جشنواره را با یک ایده جدید برگزار کنیم.
  • وی افزود: برای اولین بار در کشور، بخش اصلی دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین در قالب ماراتن عکاسی برگزار خواهد شد که یک چالش جذاب عکاسانه محسوب می‌شود.
  • وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این جشنواره در اردیبهشت ماه سال ۹۸ و با محوریت بخش دیگری از بافت تاریخی قزوین، یعنی مسیر اصلی گردشگری تاریخی- فرهنگی این شهر برگزار خواهد شد.
  • لازم به ذکر است، رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور با حضور استاندار قزوین، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران استانی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونین وی برگزار شد.
    همچنین همزمان با این مراسم، رونمایی از کتاب اولین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین به عنوان تنها جشنواره عکس استان که دارای مستند چاپی است، صورت گرفت.
لینک ها

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه