جستجو

فراخوان آرت رزیدنسی ایران – آفریقای جنوبی منتشر شد.

■ مهلت: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در تندیس، برنامه تبادل هنری فرمی از اقامت هنری است که امکان تبادل و گفتگوی فرهنگی و هنری با هنرمندان کشورهای دیگر را فراهم می سازد. در اقامت هنری، هنرمند با فاصله گرفتن از فضای کار و زندگی روزمره خود در زمان اقامت در کشوری دیگر متاثر از فرهنگ و هنر آن کشور دست به خلق اثر می زند. در تبادل هنری علاوه بر برخورداری از شرایط اقامت هنری فرصتی در اختیار هنرمندان برنامه قرار می گیرد تا علاوه بر تمرکز بر فعالیت تخصصی خود در طول مدت زندگی در یک کشور جدید، به تبادل، گفتگو و خلق اثر در کارگاهی مشترک با هنرمندان حاضر در برنامه نیز بپردازند.
​ در این راستا ​​اقامت فرهنگی کوشک​ ​نیز ​​با ایجاد مشارکت های بین المللی با دیگر موسسات و اقامتگاه های هنری و از طریق برنامه های تبادل هنری، سعی در توسعه ی هنر و فرهنگ ایرانی دارد.​ لذا از کلیه هنرمندان علاقه مند جهت ثبت نام در برنامه تبادل هنری ایران و افریقای جنوبی دعوت می شود.

این برنامه در دو بخش و با همکاری و مشارکت «اقامت کوشک» و «موسسه بگ فکتوری» برگزار می شود. بخش اول در تهران با حضور دو هنرمند از افریقای جنوبی و دو هنرمند ایرانی در فوریه ۲۰۱۸ و بخش دوم برنامه در ژوهانسبورگ و با حضور همان هنرمندان در ماه می ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

آرت رزیدنسی در ژوهانسبورگ به عهده موسسه بگ فکتوری و سایر هزینه ها (بلیط، مخارج روزانه، بیمه و ویزا) به عهده هنرمند خواهد بود. از کلیه هنرمندان علاقه مند جهت ثبت نام در این برنامه دعوت می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نام به سایت کوشک (لینک در زیر پوستر بالا) مراجعه نمایند.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه