منو

لینک وبسایت فراخوان ادبی فصل آفتاب با موضوع انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان

فراخوان ادبی فصل آفتاب با موضوع انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شد.

■ مهلت: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در وبسایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری، به مناسبت گرامی داشت سی و نهمین سالگرد شکوهمند دهه فجر فراخوان ادبی فصل آفتاب با محوریت شعر سرایی و داستان‌نویسی برای اعضای کارگاه‌های ادبی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کلیه ی دانش آموزان مدارس و مربیان فرهنگی و ادبی کانون در استان برگزار می شود.

بر این اساس این فراخوان با هدف اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، پاسداشت مقام شامخ شهید و ایجاد روحیه قدرشناسی در نسل جدید در قالب های اشعار(کلاسیک،نو،سپید،ترانه،شعرکودک ونوجوان و…)و داستان های (کوتاه،مینی مال) اجرا می شود.

دهه ی فجر انقلاب اسلامی،امام خمینی(ره)،شهدا و… موضوعات این فراخوان را در بر می گیرد که کودکان و نوجوانان با گروههای سنی  ۷تا۱۷  سال و مربیان مراکز کانون می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری می باشد و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را به صورت تایپ شده یا دست نویس به واحد آفرینشهای ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در میدان ابوریحان ارسال نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان, فراخوان ویژه کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها