منو

فراخوان انتخاب بهترین سایت کارتون و کاریکاتور دنیا

سلام و وقت شما بخیر. من برای گردآوری فراخوان های مورد نیاز اعضای کانال؛ هر شب به منابع مختلف ایرانی و خارجی مراجعه می کنم. یکی از سایت هایی همیشه خبرهایی برای شما در آن به چشم می خورد، سایت ایران کارتون است. همه خبرها توسط مدیران سایت گردآوری و ترجمه می شوند. به همین دلیل در این زمینه بسیار ارزشمند است. امشب شدم که سایت «سیریا کارتون» کشور سوریه، رقابتی برای انتخاب «بهترین سایت کارتون و کاریکاتور دنیا» برگزار می کند. در دو دوره پیشین این رقابت، وبسایت «ایران کارتون» توانسته است مقام اول را بر اساس آرای مردمی کسب کند.

به شما پیبشنهاد می کنم امسال هم به برتر شدن این وبسایت کمک کند. این یک افتخار بین المللی است. برای رای دادن به وبسایت ایران کارتون، تا تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ با نوشتن نام کامل، کشور و آدرس ایمیلتان، نشانی سه سایت برتر از نگاه خود را به شکل تصویر زیر به نشانی syriacartoon@gmail.com ارسال نمایید. 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: یادداشت

دیدگاه ها