جستجو

فراخوان انتخاب مشاور جهت طراحی ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در هنرمعماری آنلاین، سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی از کلیه شرکت های مهندسین مشاور معماری که دارای سوابق طراحی معماری در پروژه های مشابه می باشند (داشتن رتبه بندی ترجیح دارد ولی الزامی نیست) برای انجام خدمات طراحی و نظارت بر اجرای ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی واقع در شهر مشهد در زمینی به مساحت حدود ۲۴۰۰ متر مربع با زیربنای حدود  ۱۲ هزار متر مربع با شرایط زیر دعوت می نماید:

  1. از بین شرکت کنندگان در فراخوان، از چهار مشاور که بالاترین امتیاز در ارزیابی کیفی را کسب نمایند، برای تهیه طرح مقدماتی طبق شرح خدمات تعیین شده، دعوت می شود.
  2. به هر یک از چهار مشاور نامبرده مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه پرداخت خواهد شد.
  3. مشاوران دارای امتیازات پنجم تا دهم می توانند بدون دریافت کمک هزینه نسبت به تهیه طرح مقدماتی اقدام نمایند.
  4. کارفرما از بین طرح های ارایه شده یک طرح را انتخاب نموده و با مشاور مربوطه قرارداد تکمیل طراحی مرحله اول، تهیه طرح مرحله دوم و ارایه خدمات مرحله سوم (نظارت عالیه و کارگاهی) را منعقد خواهد کرد.
  5. نمایندگان شرکت های مهندس مشاور علاقمند به شرکت در فراخوان می توانند با ارایه معرفینامه جهت دریافت لوح فشرده “دفترچه ارزیابی کیفی” تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۰به دفتر مدیر طرح (مهندسین مشاور توسعه کالبدی آسیا) به نشانی تهران، سعادت‌آباد، بلوار پاکنژاد شمالی، بالاتر از میدان سرو، مجتمع ماهان، برج فردوسی، طبقه همکف، شماره ۱۱۰، تلفن و فاکس: ۳-۲۲۱۱۰۹۷۰-۰۲۱ مراجعه نمایند.

مخاطبین گرامی تاریخ ۱۰ خرداد مشخصاً تنها برای دریافت لوح فشرده دفترچه ارزیابی کیفی از برگزارکننده است و واضح است که پس از این تاریخ، فرصتی برای مطالعات و طراحی اعلام خواهد شد.
همچنین عزیزان غیرتهرانی که فرصت حضور در تهران جهت دریافت لوح فشرده را ندارند لطفاً با تلفن برگزارکننده تماس گرفته تا از طریق ایمیل اطلاعات برای ایشان ارسال گردد.
حضور در این مسابقه نیازی به دفتر مهندسین مشاور ندارد. کلیه دفاتر و شرکتهای معماری می‌توانند در این مسابقه حضور داشته باشند لیکن دفاتر، اساسنامه‌ی ثبت شرکتها داشته باشند.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه