منو

فراخوان انجمن سینمای جوانان ایلام برای ساخت مستندهای اربعین

فراخوان انجمن سینمای جوانان ایلام برای ساخت مستندهای اربعین منتشر شد.

  • مهلت: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با همکاری سازمان سینمایی کشور و مرکز گسترش سینمای تجربی به منظور تبیین ابعاد سیاسی، مذهبی، اجتماعی و حماسی راهپیمایی عظیم اربعین و شعار سال (رونق تولید) قصد دارد از تولید فیلم های کوتاه مستند و فیلم نیمه بلند مستند با موضوع راهپیمایی اربعین حمایت کند.

ارسال آثار

  • علاقمندان می توانند در مرحله اول ایده و طرح سه صفحه ای مورد نظر به صورت فایل pdf در قالب کاغذ A۴ سطری با فونت نازنین و اندازه ١۴ بر روی CD و همچنین سه نسخه چاپ شده به دبیرخانه ارسال کنند.

نحوه بررسی آثار

  • طرح های متناسب با موضوعات فراخوان به هیئت داوران معرفی خواهند شد و پس از آن از طرح های برگزیده جهت تحقیق و پژوهش حمایت می شود.

محورهای فراخوان

  • حضور ادیان و دیگر مذاهب در راهپیمایی اربعین، راهپیمایی اربعین از نگاه تاریخی، نقش راهپیمایی خانوادگی در اربعین بر محیط خانواده و فرزندان، ترویج فرهنگ ایثار و فروتنی در خدمت به زائران اهل بیت(ع)، حضور زنان و کودکان در راهپیمایی اربعین با الگوپذیری از شخصیت حضرت زینب(س)، راهپیمایی اربعین و هراس استکبار جهانی و گروه های تروریستی، معرفی و ترویج فرهنگ عاشورایی با تکیه بر محصولات هنری در بین مخاطبان ایران و جهان، نهادینه سازی صحیح راهپیمایی اربعین به دور از هرگونه خرافه و انحرافات احتمالی، نقش مدافعان حرم مطهر اهل بیت(ع) درحفظ فرهنگ اسلامی، ضرورت شناخت افکار عمومی از فلسفه وجودی راهپیمایی اربعین، اهمیت راهپیمایی اربعین در مسیر انتظار و تحقق جامعه جهانی مهدوی و دیدگاه های خلاقانه دیگر با موضوع راهپیمایی اربعین
آدرس ارسال آثار
  • خیابان پیروزی-مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی-طبقه اول-انجمن سینمای جوانان دفتر ایلام خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ایده, فراخوان رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها