جستجو

فراخوان اولین همایش ملی گرافیک و کاریکاتور «آب و تراب» در یزد توسط موسسه فرهنگی هنری توسعه آسمان هنر برگزار می شود.

■ مهلت: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ■

به مناسبت تکریم روز خانواده، فراخوان نخستین همایش ملی گرافیک و کاریکاتور آب و تراب منتشر شد. مهم ترین هدف این همایش، فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت هنرمندان در تولید آثاری در خصوص خانواده و فرهنگ ازدواج است. همایش آب و تراب در چهار بخش پوستر، اینفوگرافی و گرافیتی (دیوار نگاری)، طراحی جلد و کارت دعوت (عروسی) و کاریکاتور با موضوعاتی همچون جامعه خانواده محور، ترویج ازدواج موفق، خانواده و اوقات فراغت، ترویج سنت های پسندیده در امر ازدواج، تکریم سالمندان در خانواده، آسیب های اجتماعی و عوامل تزلزل نهاد خانواده و … شهریور ماه سال جاری در یزد برگزار خواهد شد.
گفتنی است این همایش توسط موسسه فرهنگی هنری توسعه آسمان هنر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و دفتر امور اجتماعی استانداری یزد برگزار می شود.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۱۵-۰۳۵۳۶۲۷۴۷۱۲ تماس گرفته و یا از طریق کانال تلگرمی آب و تراب و شماره تلگرامی ۰۹۱۲۸۹۶۱۷۱۳ با دبیرخانه همایش در ارتباط بوده، فراخوان و شرایط حضور در همایش را دریافت نمایند.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه