منو

لینک وبسایت فراخوان اولیه مسابقه طراحی موکب های اربعین و پیش همایش چهل سال معماری انقلاب اسلامی

فراخوان اولیه مسابقه طراحی موکب های اربعین و پیش همایش چهل سال معماری انقلاب اسلامی منتشر شد.

■ مهلت: اعلام نشده است. ■

به گزارش روابط عمومی مرکز معماری اسلامی حوزه هنری، علی فروزانفر در گفتگوی تلفنی با برنامه رادیویی کوبه، با اشاره به برنامه های تخصصی این مرکز در زمینه های معماری، شهر سازی و مرمت، از برگزاری مسابقه طراحی موکب های اربعین در مسیر نجف تا کربلا و همینطور پیش همایش چهل سال معماری انقلاب اسلامی به عنوان اصلی ترین برنامه های نیمه دوم  سال ۹۶ خبر داد و افزود:

به منظور توجه به نیازهای زائرین اربعین حسینی، مسابقه طراحی معماری با عنوان “طراحی موکب های اربعین” با هدف تاکید و ترغیب جامعه معماری و دانشجویی به این امر که در حال حاضر یکی از نیازهای جامعه اسلامی است، برگزار میشود.

وی ادامه داد: در این مسابقه به پنج طرح برتر، هر کدام مبلغ پانزده میلیون ریال به همراه تندیس مسابقه اهدا میشود؛ همچنین در پایان برنامه نیز به ده طرح قابل تقدیر جوایزی به رسم یادگار اهدا میشود.

وی همچنین از دیگر برنامه های مرکز معماری اسلامی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از برگزاری پیش همایش “چهل سال معماری انقلاب اسلامی” خبر داد و افزود:

این همایش با هدف نقد چهل سال معماری و شهرسازی بعد از دوران انقلاب، استخراج مجموعه اقدامات خرد و کلان در حوزه معماری و ساختمان در این چهل سال و در نهایت جلب توجه حاکمیت و مردم و ساختار اجتماعی و مدیریتی کشور بر اهمیت موضوع معماری و در کنار آن توجه ویژه به موضوع معماری متعهد و معماری ایرانی_ اسلامی، برگزار می شود.

مدیر مرکز معماری اسلامی در پایان تاکید کرد: مرکز معماری اسلامی حوزه هنری، با هدف حمایت و ترویج معماری متعهد و معماری ایرانی _ اسلامی برنامه های تخصصی خود را برگزار میکند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان معماری

دیدگاه ها