جستجو

فراخوان بخش «نگاه شخصی» ۱۰ روز با عکاسان منتشر شد.

■ مهلت: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ■

به آگاهی کلیه عکاسان و علاقمندان عکاسی می‌رساند که ششمین دوره «۱۰ روز با عکاسان ایران» از تاریخ ۱۵ لغایت۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد. در این دوره نیز همانند سال های گذشته نشست های بخش “نگاه شخصی” را برگزار می نماید. 

بخش “نگاه شخصی” ضمن دعوت از عکاسانی که علاقمند به استفاده از این فضای اختصاص یافته برای نمایش آثارشان و توضیح در مورد چگونگی نگاه و نحوه شکل گیری آن تمایل به شرکت در این بخش هستند می توانند تا تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ عکس های خود به همراه خلاصه ای از مباحث مطرحه در جلسه را بر اساس موارد ذیل به دبیرخانه «ششمین ده روز با عکاسان» ارسال نمایند. بدیهی است که آثار ارسالی توسط شورای هنری بازبینی و اسامی پذیرفته شدگان به اطلاع خواهد رسید. 

الف) آثار ارسالی باید به شکل یک پروژه یا مجموعه عکس (حداکثر سه مجموعه عکس) ارائه گردند و در کلیت این مجموعه ها نگاه هنرمندانه و شخصی عکاس قابل مشاهده باشد. ( ۲۰)
ب ) استیتمنت آثار حدودا در نیم صفحه A4 نوشته شده و در آن اندیشه عکاس توضیح داده شود ( حداقل ۴۰۰ حرف) 
ج ) روزمه فعالیت های علمی و هنری مرتبط با عکاسی همراه با یک قطعه عکس پرتره  ( حداقل۲۰۰ حرف )
د ) آثار ارسالی با حجم حداقلMb  ۱ برای بررسی تا تاریخ ۲۵ آبان ۹۶ در سایت انجمن به نشانی http://10days.nips.org.ir در قسمت «نگاه شخصی» بارگذاری گردد. 
ه ) اسامی عکاسان منتخب توسط دبیرخانه و وب سایت انجمن به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید 

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که ارسال آثار به دبیرخانه به منزله انتخاب عکاس برای نمایش آثار در این بخش نیست و نتایج بعد از بررسی شورای هنری اعلام خواهد شد.  

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه