فراخوان بخش هنری کنگره پیشگامان پیشرفت منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در ایرنا، دبیرخانه این دوره کنگره پیشگامان پیشرفت که ۲۲ آذر‌ماه ۹۷ در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود، از دانشجویان و جوانان فعال دعوت کرده است برای ارسال آثار و اطلاع از نحوه مشارکت به وبسایت این کنگره مراجعه کنند. علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب عکس، فیلم کوتاه، فیلم مستند و پویانمایی به دبیرخانه کنگره بفرستند.

≡ اهداف کنگره

  • تلاش برای مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان فعال در اندیشه‌ورزی پیرامون الگوی پیشرفت کشور و فرآیند تدوین و تحقق آن و ظرفیت‌سازی برای مطالبه و اجرای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط نسل آینده‌ساز جامعه از جمله اهداف این کنگره ذکر شده است.
  • از دیگر اهداف این کنگره می توان از کمک به همگانی کردن و ترویج گفتمان پیشرفت در بین جوانان و دانشجویان و فرهنگ‌سازی و تقویت روحیه خودباوری در بین دانشجویان و نسل جوان کشور نام برد.
  • استفاده از قابلیت های هنر سینما در گفتمان سازی و ترویج موضوع پیشرفت در جامعه و ترغیب هنرمندان و جوانان به تولید آثار تصویری متناسب با اهداف کنگره پیشگامان پیشرفت، اهداف کنگره در بخش آثار تصویری است.

≡ مشخصات آثار

  • در بخش عکس، آثار مرتبط با موضوعات جشنواره باید با کیفیت حداقل ۶ مگاپیکسل و با رزولوشن حداقل ۷۲DPI در فرمت JPG باشد.
  • صاحبان آثار تصویری (انواع فیلم) لازم است علاوه بر تکمیل فرم ثبت نام در وبگاه کنگره، آثار خود را بر روی یک لوح فشرده ثبت و به نشانی دبیرخانه کنگره ارسال کنند.
  • طبق ضوابط تعیین شده در دبیرخانه کنگره پیشگامان پیشرفت، آثار تخصصی در بخش‌های مختلف بدون ارتباط با موضوعات و محورهای کنگره مدنظر نیست و مورد ارزیابی و داوری قرار نمی‌گیرد و آثار ارسالی باید تولید سال ۹۳ به بعد باشد.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه