جستجو

فراخوانبرنامه تبادل هنری یک هنرمند ایرانی و یک هنرمند مکزیکی (هنرهای تجسمی) با مشارکت «اقامت کوشک» و «اقامت آرکتوپیا» برای سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

■ مهلت: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ■

برنامه تبادل هنری فرمی از اقامت هنری است که امکان تبادل و گفتگوی فرهنگی و هنری با هنرمندان کشورهای دیگر را فراهم می سازد. در اقامت هنری، هنرمند با فاصله گرفتن از فضای کار و زندگی روزمره خود در زمان اقامت در کشوری دیگر متاثر از فرهنگ و هنر آن کشور دست به خلق اثر می زند. در تبادل هنری علاوه بر برخورداری از شرایط اقامت، فرصتی در اختیار هنرمندان برنامه قرار می گیرد تا علاوه بر تمرکز بر فعالیت تخصصی خود در طول مدت زندگی در یک کشور جدید، به تبادل، گفتگو و خلق اثر در کارگاهی مشترک با هنرمندان حاضر در برنامه نیز بپردازند.

​ در این راستا ​​اقامت فرهنگی کوشک​ ​نیز ​​با ایجاد مشارکت های بین المللی با دیگر موسسات و اقامتگاه های هنری و از طریق برنامه های تبادل هنری، سعی در توسعه ی هنر و فرهنگ ایرانی دارد.​ لذا از کلیه هنرمندان هنرهای تجسمی علاقه مند جهت ثبت نام در برنامه تبادل هنری ایران و مکزیک دعوت می شود

این برنامه در دو بخش و با همکاری و مشارکت “اقامت کوشک” و “اقامت آرکتوپیا” در مکزیک برگزار می شود. بخش اول در شهر پوئبلا در مکزیک با حضور یک هنرمند منتخب ایرانی و یک هنرمند منتخب مکزیکی درفاصله زمانی ۳۰-۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور و مهر ۹۶) و بخش دوم آن در تهران و با حضور همان هنرمندان در فاصله زمانی ۳۰-۱ نوامبر ۲۰۱۷ (آبان و آذر ۹۶) برگزار خواهد شد. مهلت ثبت نام این برنامه تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ (۲۵ خرداد ۹۶) در نظر گرفته شده است.

اقامت هنرمند در پوئبلا و مواد غذایی به عهده اقامت آرکتوپیا و سایر هزینه ها (بلیط، بیمه و ویزا) به عهده هنرمند خواهد بود. از کلیه هنرمندان علاقه مند جهت ثبت نام در این برنامه دعوت می شود.

ثبت نام

برای پر کردن فرم تقاضای آنلاین، به این صفحه مراجعه کنید.

منبع خبر فارسی: تندیس

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه