منو

فراخوان بزرگ بازیگری در فرهنگسرای بهمن

فراخوان بزرگ بازیگری در فرهنگسرای بهمن منتشر شد.

 • مهلت ثبت نام: ۲۸ تیر ۱۴۰۰
 • برگزاری تست: ۲۹ تیر ۱۴۰۰

واحد آموزش فرهنگسرای بهمن برای آموزش و تولید فیلم، از هنرجویانی که دارای مهارت‌های ویژه‌ در زمینه بازیگری هستند دعوت به همکاری می‌کند. مدیریت فرهنگی هنری منطقه ١۶ این فراخوان بزرگ را باهدف تولید کالاهای فرهنگی، هنری و ایجاد زمینه‌ ای برای پشتیبانی و مانع زدایی، برای علاقمندان به بازیگری در تمامی رده های سنی منتشر کرده است. علاقمندان تا روز دوشنبه ۲۸ تیرماه سال جاری مهلت دارند مشخصات خود را برای حضور در تست ورودی رایگان که روز سه‌شنبه ٢٩ تیر برگزار می شود به واحد آموزش این فرهنگسرا اعلام کنند.

نحوه برگزاری

 • گروه بندی و اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان برای شرکت در دوره‌های آموزشی و فیلم های تولیدی روز شنبه دوم مرداد اعلام خواهد شد.
 • این مرکز بعد از انجام مراحل تست بازیگری، از بین هنرجویان مستعد استان های تهران و البرز، افراد واجدشرایط را برای آموزش و تولید فیلم انتخاب می کند.
 • دوره‌های آموزشی هر گروه تا پایان تابستان سال جاری به اتمام رسیده و فیلم تولیدی در مهرماه همین سال به صورت خصوصی و خانوادگی در این فرهنگسرا اکران خواهد شد و متعاقبا به جشنواره های داخلی و بین المللی ارسال خواهد شد.
 • درطول برگزاری دوره‌های آموزشی، کلیه شرکت کنندگان برای ایفای نقش در فیلمی که قرار است در پایان تابستان سال جاری تولید شود، آشنا شده و کلیه فنون بازیگری را از اساتید فن آموزش می بینند.
راه های ارتباطی
 • علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به واحد آموزش فرهنگسرای بهمن به نشانی، میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه و یا در روزهای اداری و از ساعت ۹ تا ۱۳ با شماره تلفن ۵۵۳۱۲۳۰۵ تماس گرفته و یا از طریق یپامک و ارتباط با شماره ٠٩٣٧٠۶٠٢٢۵٧ از جزییات این فراخوان باخبر شوند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بازیگری, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: مهر ۷, ۱۴۰۰ ۱۶:۰۹

  زهرا میرهاشمی

  سلام من زهرا میرهاشمی هستم 9ساله خیلی به بازیگری علاقه دارم ،تست بازیگری برا بچه ها هم دارید؟
 • ارسال شده: شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ ۰۸:۲۴

  مصطفی بامری

  سلام من مصطفی بامری هستم علاقی زیادی به بازیگری دار سینمایی جهان سریال فیلم سینمایی
 • ارسال شده: تیر ۱۸, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲

  آتنا اسماعیلی

  سلام من آتنا اسماعیلی هستم هنرستان سوره نمایش خوندم در کارگاه آزاد بازیگری آقای تارخ هم دوره گذروندم امسال رتبه ی کشوری رو از طرف هنرستان سوره برای نمایش صحنه ای آوردم تجربه ی اجرای تئاتر در حوره ی هنری رو دارم یک بار هم بصورت بداهه در تماشاخانه ی ایرانشهر تئاتر اجرا کردم تجربه ی بازیگری جلوی دوربین با استاد امین تارخ رو دارم در حال حاضر هم سر یه کار تئاتر هستم