منو

فراخوان بورسیه تحصیلی پژوهشی طراحی و معماری در هنگ کنگ ۲۰۲۰

فراخوان بورسیه تحصیلی پژوهشی طراحی و معماری در هنگ کنگ ۲۰۲۰ منتشر شد.

 • مهلت: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

■ برنامه فلوشیپ M+ / Design هفتمین دوره خود را برای رشته های دیزاین، معماری و رشته های مرتبط در سال ۲۰۲۰ به مدت ۳ تا ۶ ماهه برای دو نفر اعلام نموده است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ از تمامی افرادی که حوزه های فعالیت آنها در زمینه طراحی، معماری یا سایر زمینه های مرتبط است دعوت می شود تا در این رویداد شرکت نمایند.

≡ مزایای فلوشیپ:

■ افراد ماهانه کمک هزینه ای حدود ۵۲۰۰ دلار برای تأمین هزینه های زندگی، بیمه و هزینه های مربوط به تحقیق دریافت خواهند کرد.

≡ مدارک لازم:

■ مدرک تحصیلی در رشته های مرتبط
■ تسلط به زبان انگلیسی (نیازی به ارائه مدرک زبان نیست)
■ تکمیل فرم درخواست
■ توصیه نامه (دو عدد)
■ رزومه

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بورسیه, فراخوان بورسیه پژوهشی, فراخوان بورسیه تحصیلی, فراخوان بین المللی, فراخوان پژوهش, فراخوان رایگان, فرصت مطالعاتی

دیدگاه ها

 • ارسال شده: خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸

  زهرا

  سلام، وقت بخیر این فراخوان یک مقاله پژوهشی با موضوع طراحی معماری در یک منطقه از آسیا میخواد درسته؟ و اینکه این بورسیه برای چه مقطعی هست و از کدوم دانشگاه هونگ کونگ؟
  • ارسال شده: خرداد ۳۱, ۱۳۹۹ ۱۴:۱۸

   فراخوان

   سلام. وقت شما بخیر. جزئیات بیشتر رو توی سایت برگزارکننده مطالعه کنید. می تونید از خدمات دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت هم استفاده کنید.