منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان بورسیه فرصت مطالعاتی «معماری برای نمایشگاه» YACademy

فراخوان بورسیه فرصت مطالعاتی «معماری برای نمایشگاه» YACademy منتشر شد.

  • مهلت: ۱۹ مهر ۱۳۹۸

■ برنامه فرصت مطالعاتی معماری برای نمایشگاه توسط موسسه YACademy در همکاری با David Chipperfield و National Geographic با هدف آموزش دادن طراحان حرفه ای جهت تحقق بخشیدن به تجربیات هنری و متنوع و تقویت داستان پشت هر پیشنهاد فرهنگی برگزار می شود.
■ معماری همواره نقش کلیدی در زمینه نمایشگاه داشته است. موزه ها، نمایشگاه ها و غرفه ها نه تنها یک پیشنهاد فرهنگی ساده هستند، بلکه فضایی است که سبب جذب بازدید کننده به یک تجربه فعال و الهام بخش می گردد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای دانشجویان، طراحان با مدرک معماری/طراحی آزاد است.

≡ امکانات:

■ این کارگاه به مدت ۳۰ ساعت و در بلونیای ایتالیا برگزار می شود.
■ در طول دوره، دانشجویان تحت نظارت یک معمار پیشرو به نام David Chipperfield، بر روی یک پروژه طراحی واقعی برای National Geographic کار خواهند کرد.
■ دانشجویان مهارت های جدیدی را در طراحی نمایشگاه به دست می آورند و در یک محیط بسیار فرهنگی فعالیت خواهند کرد.
■ دانشجویان باید بر روی روش های حفاظت، تکنیک های نورپردازی و روانشناسی ادراک تمرکز داشته باشند تا دانش خود را در مورد شیوه های فنی برای کسب کردن یک طرح نمایشگاهی تقویت نمایند.
■ دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای کار با National Geographic در طراحی راه اندازی Palazzo Blu در پیزا را دریافت خواهند کرد.
■ در پایان دوره، دفتر ثبت نام YACademy برای هر دانشجو یک پیشنهاد کارآموزی/ همکاری را در یکی از شرکت های حرفه ای مرتبط با موضوع دوره (DAVID CHIPPERFIELD ،ALL DESIGN و ZAHA HADID ARCHITECTS) دریافت می کند.

≡ شرایط:

■ ثبت نام به صورت آنلاین صورت میگیرد و متقاضیان می بایست یک تاریخچه از تحصیلات، نمونه کار و انگیزه نامه ارسال نمایند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ ۵۰یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, فراخوان هنری

دیدگاه ها