جستجو
پوستر فراخوان بورسیه پژوهشی بنیاد The Anna Polke برای عکاسان و پژوهشگران

فراخوان بورسیه پژوهشی بنیاد The Anna Polke برای عکاسان و پژوهشگران در آلمان منتشر شد.

  • مهلت: ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بنیاد آنا پلکه با افتخار اعلام می‌کند که دو مورد از بورس‌های ۵۰۰۰ یورویی برای عکاسان و پژوهشگران در دسترس است. پروژه‌های پشتیبانی شده شامل آن‌هایی است که در زمینه تاریخ هنر یا رشته‌های مرتبط، ارزیابی مجددی از جنبه‌های آثار سیگمار پلکه/ Sigmar Polke  عکاس و نقاش آلمانی (۱۹۴۱-۲۰۱۰م) از منظر معاصر ارائه می‌دهند. ما از پیشنهاداتی که به صراحت و به طور ملموس بدنبال بررسی بدنه کاری چند‌گانه پلکه هستند، دعوت می‌کنیم. علاوه بر آن، پیشنهاداتی را که به طور انحصاری بر روی بدنه کاری پلکه تمرکز ندارند، بلکه آن را به عنوان یکی از چندین موقعیت هنری در گفتمان سوال پژوهشی انتخاب شده در نظر بگیرند، تشویق به ثبت نام می‌کنیم. همچنین ما به ویژه به درخواست‌های محققان نوظهور، از جمله دانشجویان و فارغ‌التحصیلان اخیر، خوش‌آمد می‌گوییم.

درباره مسابقه

فراخوان امسال به طور خاص برای محققانی است که تحقیقات آن‌ها بر روی رویکرد آزمایشی سیگمار پلکه به عکاسی تمرکز دارد. ما از تاریخ‌شناسان هنر همچنین عکاسان یا مرمت کنندگان عکس با تجربه مرتبط که با مواد عکاسی آنالوگ کار کرده‌اند، دعوت به ارائه پروپوزال پروژه می‌کنیم. پروژه‌ها می توانند به طور مستقیم بر روی بدنه عکاسی پلکه تمرکز داشته باشند یا دیدگاه گسترده‌تری از تفسیر گسترده‌ای او از عکاسی را داشته باشند. متقاضیان تشویق می‌شوند که به عنوان یک چارچوب نظری برای بررسی سوالات هنری یا نظری خود از عملکرد عکاسی متنوع پلکه استفاده کنند.

نتایج پروژه تحقیقاتی مورد حمایت باید توسط محققان در یک ارائه عمومی – به عنوان یک سخنرانی، بحث یا … – ارائه شود. علاوه بر این، انتشار یافتن یافته‌های تحقیقاتی مطلوب خواهد بود. بنیاد آنا پلکه علاقه‌مند است نتایج پروژه‌های مورد حمایت را در سری انتشارات خود منتشر کند. با این حال، هیچ حقی برای انتشار وجود ندارد.

نحوه ثبت نام

برای ارسال درخواست، لطفاً اسناد زیر را به زبان آلمانی یا انگلیسی ارسال کنید:

  • رزومه
  • فرم تکمیل شده (PDF را دانلود کنید)
  • خلاصه پروژه (حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه)
  • برنامه کاری، محاسبه هزینه (در صورت لزوم)
  • اگر اسناد خود را به زبان آلمانی ارسال کردید، لطفاً خلاصه انگلیسی (حداکثر ۲۰۰کلمه) از پیشنهاد خود را نیز ارسال کنید.

لطفاً درخواست‌های خود را به صورت دیجیتال و به عنوان فایل‌های PDF به آدرس ایمیل stang@anna-polke-stiftung.com ارسال کنید. اگر سوالی دارید، لطفاً با سوفیا استانگ تماس بگیرید (+۴۹ ۲۲۱ ۲۹۴۳۸ ۶۳۳).

هزینه شرکت در مسابقه

رایگان است.

جوایز مسابقه

دو بورس به ارزش ۵۰۰۰ یورو اهدا خواهد شد. تقسیم مبلغ اعطایی می‌تواند به صورت انعطاف‌پذیر بر اساس مهارت و وضعیت زندگی متقاضی و ماهیت پروپوزال پروژه تنظیم شود. بنابراین، از متقاضیان درخواست می شود که علاوه بر برنامه کاری خود، فهرستی از موارد پیش بینی شده برای استفاده مطلوب از وجوه دریافتی (محاسبه هزینه) را ارائه دهند. مبالغ تأیید شده باید در سال ۲۰۲۴استفاده شود. انتخاب پروژه‌های مورد حمایت توسط یک کمیسیون تخصصی انجام می‌شود.

لینک های مرتبط

وبسایت فراخوان

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه