جستجو

فراخوان بورسیه پژوهشی دیوار بزرگ جمهوری خلق چین توسط بخش بورس یونسکو منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط کمیسیون ملی یونسکو، بخش بورس یونسکو مبادرت به اعلام بورس دیوار بزرگ جمهوری خلق چین ۲۰۲۰-۲۰۱۹ کرده است. این بورس حداکثر یک‌ساله، پژوهشی و بدون اعطای مدرک تحصیلی در اختیار فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی و بالاتر قرار گرفته و در صورت کسب امتیاز مساوی، الویت با داوطلبان خانم است.

شرایط درخواست

  • شرایط عمومی جهت بهره‌مندی از بورس فوق‌الذکر عبارت است از:
  1. دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی با حداکثر ۴۵ سال سن برای دوره‌های عمومی و حداقل کارشناسی ارشد یا استادیاری دانشگاه با حداکثر ۵۰ سال سن برای دوره‌های تخصصی
  2.  تسلط به زبان انگلیسی
  3. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی

نحوه درخواست

  • متقاضیان با توجه به اطلاعات و شرایط مندرج نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک به آدرس الکترونیک گروه علوم کمیسیون ملی یونسکو در ایران (science@irunesco.org) اقدام نمایند. مهلت وصول مدارک به کمیسیون ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ تعیین شده است و هر گونه نقض یا تأخیر در ارسال مدارک مانع از بررسی آن است.

فرآیند پذیرش

  • معرفی متقاضیان به یونسکو می‌بایست از طرف کمیسیون ملی یونسکو در ایران صورت پذیرد که این کمیسیون پس از بررسی مدارک دریافتی در کمیته ذی‌ربط دو متقاضی را از میان داوطلبان انتخاب و به بخش بورس یونسکو معرفی می‌کند.

اطلاعات بیشتر

  • برای دریافت اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه