منو

لینک وبسایت فراخوان بیست و چهارمین شماره مجله الکترونیکی قاب با موضوع «رنج»

فراخوان بیست و چهارمین شماره مجله الکترونیکی قاب با موضوع «رنج» منتشر شد.

■ مهلت ارسال آثار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ■

«رنج» مطمئن و باوقار، از دل پدری تبعیدی که بر سر قتلگاه برادرکشی ایستاده بود راه افتاد. از میان سفره‌ی خالی زمیندارانِ ورشکسته گذشت. گورهای دسته‌جمعی نسل‌کشی را رد کرد. همراه تور تهی ماهیگیران بینوا به ساحل طاعون‌زده رسید. از زیر آوار خانه‌های جنگ‌زده بیرون آمد. از چشمان مادران در انتظار سربازان بی‌وطن فرو افتاد. رفته‌رفته در وجودی افیون‌زده تحلیل رفت و امروز مهمان ماست. به پشت سرش نگاهی می‌اندازد، نقشش را در هستی مرور میکند.تیزی هیچ تیغی از تقدیرش جداش نمیکند.نگاهی به همزادش می‌کند، «آگاهی» تکیه زده بر جایگاهی بالای بزم. یاد برادرکشی در خاطرش زنده می‌شود اما تیزی هیچ خنجری از تقدیرش جداش نمی‌کند.
«رضا قهرمانی»

فراخوان مجله‌ی الکترونیکی قاب به‌منظور ایجاد فضایی برای ارائه‌ی آثار هنرمندها تعریف شده است که هر ماه آثار ارسال‌شده با توجه به موضوع از پیش‌ تعیین‌شده “رنج” از سوی قاب و قوانین مجله منتشر خواهد شد.

≡ مقررات:
■ هر فرد می‌تواند سه اثر در تمامی رشته‌های هنرهای تصویری (عکاسی، نقاشی، تصویرسازی، گرافیک و …) با توجه به موضوع رنج ارسال نماید.

≡ موضوع: رنج

≡ آثار خود را از طریق سایت یا ایمیل مجله ارسال نمایید:

■ submit.ghaabemag@gmail.com 

■ www.ghaabemag.com

≡ توضیحات و قوانین ارسال آثار به صورت کامل داخل سایت می‌باشد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تصویرسازی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

دیدگاه ها