منو

فراخوان بین المللی استعدادهای نشریه Foam 2020

فراخوان بین المللی استعدادهای نشریهFoam ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۵ فروردین ۱۳۹۹

■ ررویداد نشریهFoam، یکی از معتبرترین رویدادهای بین المللی برای عکاسان در سنین ۱۸ تا ۳۵ سال است که در حال حاضر فراخوان چهاردهمین دوره مسابقه سالانه خود را برای عکاسان نوظهور از سراسر جهان اعلام می نماید. این رویداد طی یک دهه گذشته، به ایجاد اشتغال استعدادهای بیشمار در سراسر جهان با معرفی آثار آنها و به رسمیت شناختن آنها کمک کرده است. انتخاب شدن به عنوان یک استعداد Foam، شما را در کانون توجه جهانی عکاسی بین المللی قرار می دهد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی عکاسان ۱۸ تا ۳۵ سال از سراسر جهان می توانند در این رقابت شرکت کنند.

≡ شرایط آثار:

■ در این مسابقه هیچ گونه موضوعی در نظر گرفته نشده است ولی کارهای ارسالی معرف شخصیت کاری هنرمند است تا دید خلاقانه و سبک کاری خود را به نمایش بگذارد.
■ شرکت کنندگان باید در صورت امکان دو سری و در هر بار بین ۸ تا ۱۰ عکس ثبت کنند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ مبلغ ۳۵ یورو

≡ جوایز:

■ جوایز شامل، انتشار در مجله Foam، شرکت در یک نمایشگاه گروهی، سفر و فرصتی برای افزودن اثرشان به مجموعه معتبر هنری، شناخت بین المللی در صنعت عکاسی و…

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان عکاسی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی, نمایشگاه عکاسی

دیدگاه ها