منو

لینک وبسایت فراخوان بین المللی جشنواره فیلم کوتاه «اپسالا» سال ۲۰۱۸

فراخوان بین المللی جشنواره فیلم کوتاه «اپسالا» سال ۲۰۱۸ به روزهای آخر نزدیک می شود.

■ مهلت: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در پایگاه خبری فیلم کوتاه، سی‌ و هفتمین جشنواره جهانی فیلم‌های کوتاه و کودکان «اپسالا» در چند بخش فیلم می‌پذیرد. این جشنواره در سال ۱۹۸۲ تاسیس شد و اکنون اصلی‌ترین رویداد رقابتی فیلم‌های کوتاه در سوئد محسوب می‌شود.
■ این جشنواره همه ساله بیش از ۳۰۰ فیلم را در پنج بخش مختلف به نمایش می‌گذارد. علاوه بر نمایش فیلم‌ها چندین سمینار و گردهمایی در حاشیه نمایش فیلم‌ها برگزار می‌شود.
■ جشنواره «اپسالا» فیلم‌های انیمیشن، مستند، داستانی و تجربی تا ۴۰ دقیقه که پس از اول ژانویه ۲۰۱۷ ساخته شده باشند را در دو بخش مسابقه بین‌الملل و فیلم‌های کودکان می‌پذیرد.
فیلم‌های پذیرفته در بخش مسابقه بین‌الملل برای دریافت جایزه بزرگ، دو جایزه ویژه هیات داوری و جایزه تماشاگران رقابت می‌کنند.
سی‌ و هفتمین جشنواره جهانی فیلم‌های کوتاه و کودکان «اپسالا» ۲۲ تا ۲۸ اکتبر در سوئد برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا ۳۱ می مهلت ثبت‌نام دارند.
دسترسی به اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام در وب‌سایت جشنواره به نشانی: www.shortfilmfestival.com امکان‌پذیر است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها