جستجو

فراخوان بین المللی رزیندسی (اقامت هنری) BARTR در بوداپست منتشر شد.

  • مهلت: ۱۱ دی ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در گالری آنلاین، برنامه رزیندسی BARTR یک دوره میان رشته ای سالیانه است که هر سال گروهی از هنرمندان و افراد خلاق را از میان طیف وسیعی از زمینه های مختلف برای گرده همایی در دوره رزیندسی هنری به بوداپست دعوت می کند. این برنامه به منظور پرورش رابطه همکاری و تبادل اطلاعات میان هنرمندان محلی و هنرمندان مهمان طراحی شده است و فرصت های فراوانی برای فعالیت مشترک در فضای محلی این منطقه فراهم می کند.

نحوه برگزاری برنامه

  • مدیران برنامه ریزی BARTR وظیفه هماهنگی کارگاه ها و سمینارها با هنرمندان محلی و موسسات هنری را برعهده دارند؛ ارائه اطلاعات مقدماتی به متصدیان، گالری ها، موسسات فرهنگی، استودیوها و هنرمندان، کمک به تامین مواد اولیه با قیمت مناسب و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی روزانه و اطلاعات مربوط به محل از جمله خدمات آنها بشمار می آید.
  • از هنرمندان درخواست می شود در برنامه اختتامیه این دوره شرکت نمایند.

هزینه ها:

هزینه این دوره شامل هزینه های اقامت، کرایه استودیو و هزینه های مربوط به کارگاه می شود. هزینه مسافرت و تامین مواد مورد نیاز و همچنین مخارج روزمره در دوره اقامت به عهده خود هنرمندان است. آن دسته از هنرمندانی که جهت سفر به بوداپست و اقامت در آن بدنبال کمک هزینه های مالی هستند می توانند برای دریافت مشاوره و کمک به BARTR مراجعه کنند.

چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

  • این برنامه در هر دوره میزبان ۱۰ الی ۱۵ فرد خواهد بود و امکان ثبت درخواست برای هنرمندان از تمام رشته ها وجود دارد.

نحوه انتخاب هنرمندان:

  • متقاضیان توسط یک هیئت انتخاب شامل هنرمندان مجارستانی و بین المللی و هماهنگ کننده های فرهنگی از زمینه های مختلف گزینش می شوند.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه