منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان بین المللی رزیندسی (اقامت هنری) BARTR در بوداپست

فراخوان بین المللی رزیندسی (اقامت هنری) BARTR در بوداپست منتشر شد.

  • مهلت: ۱۱ دی ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در گالری آنلاین، برنامه رزیندسی BARTR یک دوره میان رشته ای سالیانه است که هر سال گروهی از هنرمندان و افراد خلاق را از میان طیف وسیعی از زمینه های مختلف برای گرده همایی در دوره رزیندسی هنری به بوداپست دعوت می کند. این برنامه به منظور پرورش رابطه همکاری و تبادل اطلاعات میان هنرمندان محلی و هنرمندان مهمان طراحی شده است و فرصت های فراوانی برای فعالیت مشترک در فضای محلی این منطقه فراهم می کند.

نحوه برگزاری برنامه

  • مدیران برنامه ریزی BARTR وظیفه هماهنگی کارگاه ها و سمینارها با هنرمندان محلی و موسسات هنری را برعهده دارند؛ ارائه اطلاعات مقدماتی به متصدیان، گالری ها، موسسات فرهنگی، استودیوها و هنرمندان، کمک به تامین مواد اولیه با قیمت مناسب و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی روزانه و اطلاعات مربوط به محل از جمله خدمات آنها بشمار می آید.
  • از هنرمندان درخواست می شود در برنامه اختتامیه این دوره شرکت نمایند.

هزینه ها:

هزینه این دوره شامل هزینه های اقامت، کرایه استودیو و هزینه های مربوط به کارگاه می شود. هزینه مسافرت و تامین مواد مورد نیاز و همچنین مخارج روزمره در دوره اقامت به عهده خود هنرمندان است. آن دسته از هنرمندانی که جهت سفر به بوداپست و اقامت در آن بدنبال کمک هزینه های مالی هستند می توانند برای دریافت مشاوره و کمک به BARTR مراجعه کنند.

چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

  • این برنامه در هر دوره میزبان ۱۰ الی ۱۵ فرد خواهد بود و امکان ثبت درخواست برای هنرمندان از تمام رشته ها وجود دارد.

نحوه انتخاب هنرمندان:

  • متقاضیان توسط یک هیئت انتخاب شامل هنرمندان مجارستانی و بین المللی و هماهنگ کننده های فرهنگی از زمینه های مختلف گزینش می شوند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها