منو

فراخوان بین المللی رقابت معماری استفاده مجدد تطبیقی Adaptive Reuse ۲۰۲۰

فراخوان بین المللی رقابت معماری استفاده مجدد تطبیقی Adaptive Reuse ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۴ مهر ۱۳۹۹

■ سوالات مطرح در این رقابت این است که: با یک ساختمان قدیمی و خالی چه کار خواهید کرد؟ آیا آن را رها می کنید، یا می توانید آن را به فضای جدیدی تبدیل کنید؟ شهرهای سراسر دنیا با این چالش در حال مبارزه هستند. این سؤال پیش می آید که معماری در مورد آن چه کاری می تواند انجام دهد؟ در DesignClass علاقه مند هستند تا پاسخ شما را به چالش های زندگی از طریق باز طراحی ساختمان های قدیمی ببینند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ از یک ساختمان موجود و استفاده نشده استفاده کنید و آن را به یک قطعه زیبا از معماری منتقل کنید که بر جامعه شما تأثیر مثبت می گذارد.
■ در مرحله اول باید یک ساختمان در جامعه پیدا کنید که می خواهید مجدداً تعریف کنید. به یاد داشته باشید، این بیشتر از بازسازی و تعویض رنگ ها است، نکته این است که مکانی را شناسایی کنید که از طریق طراحی شما می تواند شانس دوم در زندگی داشته باشد. بعد، به این فکر کنید و تحلیل کنید که چه نوع طرحی در آن ساختمان به شما کمک می کند. آیا شما در حال تبدیل شدن به یک کارخانه قدیمی به لوازمی شهری هستید؟ شاید شما یک مرکز خرید قدیمی را به یک ساختمان اداری براق تبدیل کنید؟ امکانات بی پایان است. پس از تصمیم گیری، از یک قطعه شگفت انگیز معماری استفاده مجدد سازگار ایجاد کنید که استعداد شما و فرصتی بی نظیر برای استفاده از ساختمان مورد نظر را نشان می دهد.
■ شما می توانید ۵ تصویر به همراه توضیحی برای استدلال و روند خود در(کمتر از ۵۰۰ کلمه، به زبان انگلیسی) ارائه دهید.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ حرفه ای ها و گروه های حرفه ای: مبلغ ۳۴.۹۹ دلار
■ دانشجویان و گروه های دانشجویی: مبلغ ۹۹.۹۹ دلار

≡ جوایز:

■ جایزه بزرگ: مبلغ ۱۰۰۰ دلار

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, مسابقه طراحی معماری, مسابقه غیر رایگان, مسابقه معماری

دیدگاه ها