منو

لینک وبسایت فراخوان بین المللی سومین جایزه دو سالانه عکاسی الیزه

فراخوان بین المللی سومین جایزه دو سالانه عکاسی الیزه توسط Musee de Elysee با حمایت Parmigiani fleurier در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ■

■ جایزه الیزه در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و با هدف حمایت و تشویق هنرمندان عکاس ـ هشت نفر برتر و یک نفر برنده ـ به صورت دوسالانه برگزار می شود. این فراخوان سومین دوره آن که مربوطه به سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ است، می باشد.
■ هنرمندان عکاس باید توسط یک شخص مشهور و متخصص در زمینه های عکاسی، هنر معاصر، سینما، مد، روزنامه نگاری یا انتشارات تایید شوند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ جایزه Elysee برای عکاسان یا هنرمندانی که از عکاسی استفاده می کنند، و پیش از این اولین نمایشگاه ها و کتاب های خود را منتشر کرده اند، بدون در نظر گرفتن ملیت، آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ هیچ موضوع یا اولویت کلی برای ژانر یا تکنیک خاصی برای عکاسی وجود ندارد.

≡ شرایط آثار

■ هنرمندان عکاس می توانند یک پورتفولیو (آلبومی از تصاویر منتشر نشده خود) را که شامل ۱۰ تا ۲۰ عکس می باشد به این رویداد ارسال نمایند.

≡ هزینه ثبت نام

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ کمک های زیر به عنوان بخشی از جایزه الیزه اهدا خواهند شد:
■ هشت نفر برگزیده شده توسط موزه الیزه بر اساس مقامی که کسب کرده اند، هر یک سهمی به ارزش ۵،۰۰۰ فرانک جهت ارائه اولیه یک پروژه اصلی و جدید در کتاب نفرات برتر که برای این رویداد منتشر می شود دریافت می کنند.
■ برنده که توسط هیئت داوران بین المللی انتخاب می شود برای ارائه پروژه خود ۸۰،۰۰۰ فرانک دریافت خواهد کرد.
■ و جایزه ای به ارزش ۸۰،۰۰۰ فرانک برای نفر اول که نیمی از آن به تولید پروژه و نیمه دیگر برای انتشار کتاب مورد استفاده قرار می گیرد.

≡ لینک ها و دانلود ها

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها