جستجو

فراخوان بین المللی سومین جایزه دو سالانه عکاسی الیزه توسط Musee de Elysee با حمایت Parmigiani fleurier در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ■

■ جایزه الیزه در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و با هدف حمایت و تشویق هنرمندان عکاس ـ هشت نفر برتر و یک نفر برنده ـ به صورت دوسالانه برگزار می شود. این فراخوان سومین دوره آن که مربوطه به سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ است، می باشد.
■ هنرمندان عکاس باید توسط یک شخص مشهور و متخصص در زمینه های عکاسی، هنر معاصر، سینما، مد، روزنامه نگاری یا انتشارات تایید شوند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ جایزه Elysee برای عکاسان یا هنرمندانی که از عکاسی استفاده می کنند، و پیش از این اولین نمایشگاه ها و کتاب های خود را منتشر کرده اند، بدون در نظر گرفتن ملیت، آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ هیچ موضوع یا اولویت کلی برای ژانر یا تکنیک خاصی برای عکاسی وجود ندارد.

≡ شرایط آثار

■ هنرمندان عکاس می توانند یک پورتفولیو (آلبومی از تصاویر منتشر نشده خود) را که شامل ۱۰ تا ۲۰ عکس می باشد به این رویداد ارسال نمایند.

≡ هزینه ثبت نام

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ کمک های زیر به عنوان بخشی از جایزه الیزه اهدا خواهند شد:
■ هشت نفر برگزیده شده توسط موزه الیزه بر اساس مقامی که کسب کرده اند، هر یک سهمی به ارزش ۵،۰۰۰ فرانک جهت ارائه اولیه یک پروژه اصلی و جدید در کتاب نفرات برتر که برای این رویداد منتشر می شود دریافت می کنند.
■ برنده که توسط هیئت داوران بین المللی انتخاب می شود برای ارائه پروژه خود ۸۰،۰۰۰ فرانک دریافت خواهد کرد.
■ و جایزه ای به ارزش ۸۰،۰۰۰ فرانک برای نفر اول که نیمی از آن به تولید پروژه و نیمه دیگر برای انتشار کتاب مورد استفاده قرار می گیرد.

≡ لینک ها و دانلود ها

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه