منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان بین المللی چهارمین رقابت عکاسی artPhoto

فراخوان بین المللی چهارمین رقابت عکاسی artPhoto  با موضوع تأثیر نیروی برق بر زندگی روزانه منتشر شد.

  • مهلت: ۲۳ مهر ۱۳۹۷

به دنبال برگزاری موفق سومین دوره این رقابت که در آن بیش از ۸۰ عکس ارسال شد، گروه Arteche از شما دعوت می کند تا در چهارمین دوره رقابت «artPhoto» شرکت کنید. رقابت این دوره با تمرکز بر اهمیت و قدرت نیروی برق در زندگی روزمره در چهار بخش برگزار می شود.

≡ بخش های مسابقه

  1. زندگی و قدرت: این باید بازتاب اثر برق در زندگی روزمره مردم و جامعه باشد، تاثیر آن در رویدادهای روزانه هر یک از ما در هر دیدگاه احتمالی: چگونه برق نور، گرما را ارائه می دهد، ما را حرکت می دهد یا اینکه بخشی از سرگرمی های ماست.
  2. زیرساخت ها و تجهیزات الکتریکی: تأثیر قدرت برق در زندگی ما بدون نیاز به زیرساخت ها و تجهیزات تولید، که ما را قادر می سازد تا از مزایای آن استفاده کنیم و زمینه های ما را شکل دهد.
  3. محصولات ARTECHE: ترکیبات شامل هر محصول ARTECHE.
  4. چارچوب الکتریکی: این رده باید نشان دهد که عمق مناسب متخصصان بخش برق و شرکت های آنها چیست.

≡ جوایز

  • چهار عکس که به نظر هیأت منصفه، بهترین استفاده و تأثیر برق را در هر رده نشان می دهد، با یک دوربین فوری Polaroid Snap Touch اهدا خواهد شد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

  • شرکت کنندگان می بایست بالای ۱۸ سال باشند.

≡ نحوه ثبت نام

  • عکس ها باید به ایمیل artphoto@arteche.es ارسال شوند.
  • در ایمیل ارسالی باید اطلاعات هنرمند (نام، نام خانوادگی و جزئیات تماس) و اطلاعات کار (عنوان و دسته بندی که در آن ارائه می شود) ذکر شده باشد.
≡ دانلودها

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

■ غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، پرداخت هزینه یا ترجمه مربوط به هر فراخوان برای شما انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

Festivart.ir/help

≡ منبع اولیه خبر: گالری آنلاین

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

دیدگاه ها