منو

فراخوان ثبت‌نام تئاتر بچه‌های مسجد

فراخوان ثبت‌نام «تئاتر بچه‌های مسجد» منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ آبان ۱۳۹۷

دبیرخانه کانون‌های مساجد استان زنجان با همکاری حوزه هنری استان زنجان اقدام به اجرای دوره‌های آموزشی همراه با تولید و اجرای نمایش، دوره‌های جداگانه ویژه خواهران و برادران کرده است.

معرفی برنامه

  • کارگاه آموزشی گروه‌های تئاتر «بچه‌های مسجد» شامل دوره‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری، در مقطع سنی ۱۰ تا ۳۰ سال (نوجوانان و جوانان) برگزار می‌شود. این دوره‌های آموزشی برای اعضای کانون‌های مساجد شهر زنجان به‌صورت رایگان اجرا می‌شود.

مراحل برگزاری

  • مرحله اول اجرای این طرح در دوره‌های آموزشی برای برادران عضو کانون‌های مساجد شهرستان زنجان در مقطع سنی ۱۰ تا ۳۰ سال اجرا می‌شود و در مرحله بعدی این دوره‌ها با حضور مربیانی از حوزه هنری استان زنجان برای خواهران علاقه‌مند در کانون‌های مساجد و در دیگر شهرستان‌ها هم اجرایی می‌شود.

هدف برنامه

  • دوره‌های آموزشی تئاتر بچه‌های مسجد با هدف ترویج هنر دینی و افزایش توانمندی‌های فرهنگی و هنری جوانان و نوجوانان مسجدی در برخی از مساجد شاخص زنجان که اسامی آن متعاقبا اعلام می‌شود، اجرا خواهد شد.
  • علاقه‌مندان تا ۱۵ آبان‌ماه فرصت دارند برای ثبت‌نام به دبیرخانه کانون‌های مساجد استان و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان زنجان مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۵۴۸۰۰۳ تماس و یا به کانال گپ به نشانی @masjed2020 مراجعه کنند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها