منو

لینک وبسایت فراخوان ثبت نام در سومین نمایشگاه استانی«لباس من» هرمزگان

فراخوان ثبت نام در سومین نمایشگاه استانی«لباس من» هرمزگان توسط روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ■

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در جمع خبرنگاران گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بعنوان دبیرخانه کارگروه ساماندهی لباس هرمزگان با هدف جریان سازی، تشویق و ایجاد انگیزه نوآوری در عرصه دانش بنیان مد و لباس استان همچنین معرفی ظرفیت طراحان لباس دانش آموخته به بازار تولید و عرضه با ارائه الگوهای نوین پوشاک ایرانی- اسلامی، برگزاری نمایشگاه های زنجیره ای لباس از طرح ها و ایده های جدید طراحان را با عنوان «لباس من» برنامه ریزی نموده است.

وی افزود : دوره اول نمایشگاه« لباس من»:٨-٢۵ شهریورماه ٩۶، با معرفی ٩ طرح دوخت شده مانتو اجتماع و اداری، اثر خانم ها « زینب حمدانی پور، مینا رنجبر،فاطمه باستانی، ماریا عرب نژاد- لیلا وهابی نیاری» و دوره دوم نمایشگاه« لباس من»: ٢٩مهر- ۵ آبان ماه ٩۶، با معرفی ٨ اجرای متفاوت از ۴ طرح مانتو چادر، اثر خانم فرشته مفاخر برگزار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد :با این اعتقاد که استمرار امورفرهنگی، خرد جمعی و تجمیع فعالیت ها هم طراز، تنها عامل نزدیک شدن به اهداف تعریف شده خواهدبود، بنابراین اقتصادی و تجاری بودن هرمزگان را مدنظرداشته و اجرای سومین دوره نمایشگاه «لباس من» را ویژه «لباس مشاغل»در آذرماه برنامه ریزی کرده ایم .

درویش نژاد خاطرنشان کرد : از تمامی هنرمندان فعال این عرصه اعم از اساتید، دانشجویان، طراحان آزاد، خیاطان آزاد که ایده و طرح جدید و خلاقانه ای با موضوع لباس مشاغل « صنعتی، کارگاهی، خدماتی، فرهنگی، هنری، علمی و … » دارند دعوت می شود جهت ثبت نام با در دست داشتن طرح به واحد مد و لباس اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان مراجعه کنند.

وی به زمان ثبت نام اشاره کرد و گفت : فرصت ثبت نام: ٣٠ آبانماه ٩۶ و برگزاری نمایشگاه: نیمه دوم آذرماه ٩۶ می باشد و نوآوری طرح، توجه به مؤلفه های «فرهنگ ایرانی- اسلامی، اقلیم، نوع فعالیت، نشانه ها و سمبل های شغلی،روانشناسی شغل مورد نظر»، راحتی، وقار و زیبایی ، تناسب پارچه و طرح با نوع کاربرد، رعایت اصول علمی در طراحی، الگو و دوخت متناسب با کاربرد، ترکیب بندی رنگ و تزئینات مناسب از شرایط و شاخص های شرکت در این رویداد است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان نمایشگاه گروهی

دیدگاه ها