فراخوان ثبت نام در سومین نمایشگاه استانی«لباس من» هرمزگان

فراخوان ثبت نام در سومین نمایشگاه استانی«لباس من» هرمزگان توسط روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ■

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در جمع خبرنگاران گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بعنوان دبیرخانه کارگروه ساماندهی لباس هرمزگان با هدف جریان سازی، تشویق و ایجاد انگیزه نوآوری در عرصه دانش بنیان مد و لباس استان همچنین معرفی ظرفیت طراحان لباس دانش آموخته به بازار تولید و عرضه با ارائه الگوهای نوین پوشاک ایرانی- اسلامی، برگزاری نمایشگاه های زنجیره ای لباس از طرح ها و ایده های جدید طراحان را با عنوان «لباس من» برنامه ریزی نموده است.

وی افزود : دوره اول نمایشگاه« لباس من»:٨-٢۵ شهریورماه ٩۶، با معرفی ٩ طرح دوخت شده مانتو اجتماع و اداری، اثر خانم ها « زینب حمدانی پور، مینا رنجبر،فاطمه باستانی، ماریا عرب نژاد- لیلا وهابی نیاری» و دوره دوم نمایشگاه« لباس من»: ٢٩مهر- ۵ آبان ماه ٩۶، با معرفی ٨ اجرای متفاوت از ۴ طرح مانتو چادر، اثر خانم فرشته مفاخر برگزار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد :با این اعتقاد که استمرار امورفرهنگی، خرد جمعی و تجمیع فعالیت ها هم طراز، تنها عامل نزدیک شدن به اهداف تعریف شده خواهدبود، بنابراین اقتصادی و تجاری بودن هرمزگان را مدنظرداشته و اجرای سومین دوره نمایشگاه «لباس من» را ویژه «لباس مشاغل»در آذرماه برنامه ریزی کرده ایم .

درویش نژاد خاطرنشان کرد : از تمامی هنرمندان فعال این عرصه اعم از اساتید، دانشجویان، طراحان آزاد، خیاطان آزاد که ایده و طرح جدید و خلاقانه ای با موضوع لباس مشاغل « صنعتی، کارگاهی، خدماتی، فرهنگی، هنری، علمی و … » دارند دعوت می شود جهت ثبت نام با در دست داشتن طرح به واحد مد و لباس اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان مراجعه کنند.

وی به زمان ثبت نام اشاره کرد و گفت : فرصت ثبت نام: ٣٠ آبانماه ٩۶ و برگزاری نمایشگاه: نیمه دوم آذرماه ٩۶ می باشد و نوآوری طرح، توجه به مؤلفه های «فرهنگ ایرانی- اسلامی، اقلیم، نوع فعالیت، نشانه ها و سمبل های شغلی،روانشناسی شغل مورد نظر»، راحتی، وقار و زیبایی ، تناسب پارچه و طرح با نوع کاربرد، رعایت اصول علمی در طراحی، الگو و دوخت متناسب با کاربرد، ترکیب بندی رنگ و تزئینات مناسب از شرایط و شاخص های شرکت در این رویداد است.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه