منو

فراخوان ثبت نام در کلاس های آنلاین نقاشی با پاستل استاد جواد سلیمانپور

فراخوان ثبت نام در کلاس های آنلاین نقاشی با پاستل جواد سلیمانپور، استاد صاحب سبک با آوازه جهانی، نفر برتر مسابقات پاستل ۱۰۰ در جهان و رییس انجمن پاستل ترکیه منتشر شد.

  • مهلت: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

■ کلاس ها بصورت ترمی و هر ترم شامل ۴ جلسه ‌و به مدت یک ماه، آموزش آنلاین از طریق اینستاگرام و آپلود فیلم آموزشی در IGTV می باشد.
■ آموزش در سطوح مختلف از مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار خواهد شد. هنرجویانی که سابقه کار با پاستل را دارند تصویر آخرین اثر انجام شده را باید ارسال کنند تا توسط استاد بررسی شده و تعیین سطح شوند.

■ فیلم های آموزشی بصورت دائم در صفحه اینستاگرام مربوطه خواهد بود تا هنرجویان بتوانند برای تمرین و رفع اشکال به آن مراجعه کنند.
■ بعد از هر دوره آموزشی، اثر هنرجو توسط استاد بررسی شده و همچنین برای کل هنرجویان بصورت انلاین جلسات رفع اشکال برگزار خواهد شد.

≡ هزینه:

■ هزینه ثبت نام هر دوره مبلغ صد و هشتاد هزار تومان می باشد که هنرجو بعد از واریز با ارسال فیش بانکی به شماره واتساپ و تلگرام و دریافت فرم، ثبت نام خود را کامل خواهد کرد.
■ لیست لوازم مورد نظر توسط دستیاران استاد از طریق واتساپ و‌ تلگرام اعلام می گردد و تهیه آن بعهده هنرجویان می باشد.

≡ راه های ارتباطی:

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان طراحی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان کلاس هنر, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری

دیدگاه ها