منو

ارتباط با تلگرام فراخوان ثبت نام کلاس های غیر حضوری خط معلی استاد محسن ابراهیمی

≡ فراخوان ثبت نام کلاس های غیر حضوری خط معلی منتشر شد. ≡

■ مهلت ثبت نام: ۲ دی ۱۳۹۶ ■
■ شروع کلاس ها: ۷ دی ۱۳۹۶ ■

 

 ■ استاد: محسن ابراهیمی

 ■ سلام و احترام پیشکش سروران و اساتید بزرگوارم و دوستان هنرمند و هنر دوست عزیزم.
■ الحمدلله شرایط ثبت نام علاقمندان کلاسهای غیر حضوری خط معلی پس از برگزارى چندین دوره براى هنرجویان خارج از کشور و مشاهده ى رشد این عزیزان براى تمامى علاقه مندان فراهم شده …
■ از آنجایى که پیشگامان شایسته ى تقدیر هستند هدیه ویژه افتتاحیه براى ثبت نام ده نفر اول در نظر گرفته شده:
■ امروزه با استفاده از تکنولوژی در عصر جدید سرعت و کیفیت یادگیری افزایش پیدا کرده و لذا زمان دوستان هم بهینه تر خواهد شد.
■ خیلی از دوستانی که حتی در تهران زندگی میکنند به خاطر معضلات رفت و آمد و زمان بر بودند ، حسرت حضور در کلاسهای حضوری رو ابراز میکردند، برای همین با مشورت جناب استاد عجمی نازنین تصمیم گرفتیم کلاسهای غیر حضوری و آنلاین رو بصورت منسجم و حرفه ای راه اندازی کنیم تا علاقمندان از سراسر دنیا بتونند امکان یادگیری آکادمیک خط معلی رو داشته باشند .
■ بابت طراحی این پوستر تبلیغاتی هم از جناب استاد سعید عجمی نهایت تشکر و قدردانی رو دارم ، که دستان پُر مهر این خاندان همیشه برای بنده و بسیاری گره گشا و امید بخش بوده است.
■ دوستان عزیزم ظرفیت کلاس با توجه به زمان بنده محدود هست لطفا طوری برنامه ریزی بفرمایید که زمان رو از دست ندید برای ثبت نام!
■ ارادتمند پیشگاه شما نازنینان محسن است، یا علی مدد است.

■ https://t.me/mohsen_ebrahimi_moalla

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان, فراخوان کلاس هنر

دیدگاه ها